e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Shitet Kawasaki model Z300. 296.cc i targuar ne 28.08.2015 ne Itali un jam pronari i pare dhe i vetem qe motori ka.E shes per arsyje se dua te kaloj ne nje cilindrate me te madhe,motori eshte me injeksion dhe ka edhe nje opsion ECO qe kur del ne ekran dmth qe jeni duke ecur ne menyre ekonomike.Motori ka pershkuar afersishist 4000Km. Mund te me kontaktoni dhe ne WatsUp.tek nr.Italian, cmimi 4,500 €, tel 00393888888118, 0692209999, 10:00 - 14:00
   Rajoni: ne Tirane
   4,500 €
   Njoftim nga Individ
   00393888888118  0692209999
   Njoftimi i Fundit: 23-10-2018
   Numri i Vizitorëve: 1708
   Banerat


   FOTOGRAFI