e Mërkurë, 13 Dhjetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 121  |  Klasifikimi:

Shitet Biciklete elektronike Modeli eshte Wisper 905 SE. Me bateri te re lithium-polymer 14Ah 36V dhe drita perpara (15W LED) dhe mbrapa (36V) qe fuqizohen nga bateria. Skelet dhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,050 €
0697746558
Shitet ose Nderrohet Motorr LIFAN 72cc i Vitit 2016!! Ka nje muaj qe e kam bler te ri ne qese akoma nuk eshte shtruar mire!Nderrohet me ndonje makine shtoj plus naj lek, cmimi 700 ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
700 €
0665535875
Shitet Biciklete Zviceriane 26' Biciklete Zviceriane 26', me pjese shimano Altus, trup alumin, rrota e perparme me sustacion, me 7 marshe, e pa perdorur ne Shqiperi., cmimi 1 Lek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
17,000 Lek
0695169864
Shitet Lifan 150cc viti 2006!!Ne gjendje shume te mire dhe dokumenta te paguara deri ne nentor te 2016, cmimi 550 €, tel 0696381590...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
550 €
0696381590
Biciklete 27-she nga Austria pothuaj e re.Biciklete ne gjendje pothuaj si e re, e sjelle nga Austria, marka Kairui Badlud model BL-730, disqe dopio dhe mjaft rezistente certifikuar...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
21,000 Lek
0675300140 0675300140
SHITET DUCCATI MONSTER 600 ! Në gjendje shumë të mirë, i pa goditur, shërbimet e sapo bera. Dokumenta te rregullta gati për doganë. I përdorur shumë pak në Shqipëri., cmimi 1,700...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,700 €
0696870272
Biciklete Zviceriane pothuaj e re disqe 27-she cm Biciklete disqe 27-she e sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si e re, marka Kairui Badlud model BL-730, disqe dopio dhe rezist...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
21,000 Lek
0699228908 0699228908
Shitet Motorr Vespa 200,ngjyre vishnje,me dokumenta e taksa te sapo paguara.Gjendje shum e mir motorike,estetike.Sherbimet te sapobera.Pak i diskutueshemShitet per arsye te mospatj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
1,600 €
0682190127 0682190127
Shitet biciklete gjermane e sapo adhur nga Gjermania, cmimi 250 € i diskutueshem, tel 0692276834...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
250 €
0692276834
Shes YAMAHA XMAX 400 Motorr i ri. viti i prodhimit 12/2014 +ABS+AKROPOVIC+VARIATOR+ GOMA TE REJA. , cmimi 4,700 €, tel 0682024390, 07:00 - 21:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
4,700 €
0682024390
Biciklete 27-she nga Austria pothuaj e re cmimi 21 Biciklete nga Austria, marka Kairui Badlud model BL-730, disqe dopio dhe mjaft rezistente certifikuar 27 TPI Clasing 70A, sihmano...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
21,000 Lek
0684209382 0684209382
Biciklete Zviceriane pothuaj e re disqe 27-she cm,marka Kairui Badlud model BL-730, disqe dopio dhe rezistent 27 TPI Clasing 70A compound, super classic bicycle, sihmano equipment...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
24,000 Lek
0675299998 0675299998
FlyBoat Produced September 2013, made by Polaris Motors, Italy; Engine Rotax 582 Oil Automix; Double ignition system; Electro starter; Fly Boat has flown ten hours; Wing Polar...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Berat
Njoftim nga Individ
25,000 €
0079856446600
Shitet Yamaha T-Max viti 2003 Ne gjendje shume te mire 500cc Gati per prove! Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 Viber ose whatsapp, cmimi 2,500 €, tel 0692883398...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
2,500 €
0692883398
Biciklete Zviceriane 26'me pjese shimano deore XT, trup alumin, me 8 marshe, rrota e perparme me sustacion, praktike dhe shum e lehte, e pa perdorur ne Shqiperi. , cmimi 17,000 Lek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
17,000 Lek
0672540141
Shitet Kawasaki model Z300. 296.cc i targuar ne 28.08.2015 ne Itali un jam pronari i pare dhe i vetem qe motori ka.E shes per arsyje se dua te kaloj ne nje cilindrate me te madhe,m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
4,500 €
00393888888118 0692209999
Shitet Biciklete 28' McKenzie me frena disk, me pjese shimano tourney, me mortizator, me sustacion, me 7 marshe, e pa perdorur ne Shqiperi.cmimi 20,000 lek tel 0695169864...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
0695169864
Shitet,Biciklete Zviceriane pothuaj e re disqe 27-she cm! Biciklete e sjelle nga Zvicra, marka Kairui Badlud model BL-730, ne gjendje pothuaj si e re, disqe dopio dhe rezistent 2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
21,000 Lek
0665605053 0665605053
2014 Yamaha YZF R6 Bike Engine: Engine Type:: 599cc liquid-cooled DOHC inline 4-cylinder; 16 titanium valves Bore x Stroke:: 67.0mm x 42.5mm Fuel Delivery:: Yamaha Fuel Injec...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: Ferizaj
Njoftim nga Individ
4,000 €
+254796065544
Biciklete origjinale nga Austria.Biciklete origjinale nga Austria, mjaft rezistente, ne gjendje mjaft te mire, pothuaj si e re, me disqe dopio, marka Kairui Badlud model BL-730, ce...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
23,000 Lek
0699207059 0699207059

U gjenden: 121  |  Klasifikimi:

 
Banerat