e Mërkurë, 13 Dhjetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 55  |  Klasifikimi:

Recovering Night Creme!! Pakëson shfaqjen e rrudhave. Polisaharidet dhe lëndët e ruajtjes të njomësisë të lëkurës ruajnë në vetvete këtë njomësi. Kremi natës përmban xhel aloe ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
36 €
0699764713
OKAZION!!Shitet Parfum ACQUA DI GIO femme_Giorgio Armani 50ml.Blere ne Milano,Shitet me qese dhe me faturen e shitjes. Cmimi okazion 50 Euro, tel 0693321033...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0693321033
Shesim 10 cope canta te markes Chanel ngjyre te zeze!!Cmimi eshte 50 euro per cope!Lutem mos hezitoni te na kontaktoni ne mailin e meposhtem per te bere porosine tuaj dhe do u japi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
50 €
Shitet Ore e markes winer stainles steel water rezistant edhe me kurdisje me dore, tel 0694405670...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0694405670
Shitet unaze BVLGARI Unisex me flori 18 karate! Per me shume kontaktoni ne maili: jewerlystore4u@gmail.com ose tel , cmimi 50 €, tel 00306974848039...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
50 €
00306974848039
Shiten 100 cope ora dore,me rrip lekure!Orat jane UNISEX per femra dhe meshkuj!Ora moderne dhe me dizajn te vecante,cmimi 1,000 lek te reja/copa! Kush eshte i interesuar lutem te k...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
1,000 Lek
00306949982532
Aloe Vera Gelly!! Xheli 100% me aloe vera të stabilizuar është një xhel i pastër me aloe që jo vetëm ushqen, hidraton e qetëson lëkurën por është edhe një mjet shumë i mirë për mj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
26 €
0699764713
Shes ore Lanvin Automatic Watch Lanvin Paris, Serial: #JM5870 Ore automatike (funksionon me levizjen e dores) Stainless Steel, 50 m water resist. Ore Francze me 4 akrepa, secila...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
400 €
0665720645
Shesim 10 varse te lara me flori 18K!Cmimi 9 euro per varse!Lutem mos hezitoni te na kontaktoni ne mailin e meposhtem per te bere porosine tuaj dhe do u japim udhezimet e metejshme...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
9 €
Unazë me orë "Chronotech" Mekanizmi: Swiss quartz, xhami kristal, prototip, e veçantë, çmimi ne Zvicer 260 frenga zvicerane (nuk gjendet ne treg). Më shumë për gisht vajzash. Në Ti...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
0696158895
Shiten 100 ore dore,jane orat qe shikoni ne foto!Nese jeni te interesuar me kontaktoni ne telefoni 0030 6949982532 ose tek maili jewerlystore4u@gmail.com, cmimi 800 Lek te reja, te...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
800 Lek
00306949982532
Shiten 10 cope canta te markes Chanel cmimi 50 euro/cope!Cizme lekure-komoshi me take te larte cmimi 90 euro/pale! 20 cope byzyluke prej lekure ngjyre te zeze me gure ndricimi cmi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
Aloe Moisturizing Lotion!! Ky locion i trashë e bashkon ndikimin e Aloe Veras se kulluar dhe te stabilizuar me ate te alantoinës, me ate te vajit te jojobas me ate te elastinit dh...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
26 €
0699764713
Shes Citizen Eco-Drive Promaster Aqualand Chronograph 200m Divers Watch. Ora eshte e re edhe ka te gjitha etiketat, cmimi i saj ne etikete edhe origjinal i firmes eshte eshte 495 ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
135 €
0697891559
Shitet Ore Guci 3900L per femra e perdoruar shum pak!, cmimi 150 €, tel 0688429039...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
150 €
0688429039
UNAZE ME DIAMANT UNAZE ME DIAMANT Shes unaz me diamant PASCOES THE JEWELLERS ne paketimin origjinal .unaza eshte 9 karat dhe me diamante 0.50karat.E paperdorur.per cdo info ju bash...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
780 €
0693662728
Shes ORE OriginalE Camel Trophy adventure me nr serie 136.831.839..ora eshte ne gjendje te perkryer e re dhe kushton 540 euro.Tani jepet vetem per 300 €, tel 0683908238, 07:00 - 24...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
300 €
0683908238
Shitet Parfum femrash, Leoniero Galleani-Cocaina, 65ml, i paperdorur. Nuk ka kutine e ambalazhit. Cmimi origjinal €40, shitet me cmim 3,500 Lek, tel 0686068618...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
3,500 Lek
0686068618
Shitet unaze me diamant unaza eshte flori 18 karat dhe gure diamant, cmimi 300 €, tel 0698390987, 13:00 - 22:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
300 €
0698390987
Shiten 100 ore dore,jane orat qe shikoni ne foto!Nese jeni te interesuar me kontaktoni ne telefoni 0030 6949982532 ose tek maili jewerlystore4u@gmail.com, cmimi 800 Lek te reja, te...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
800 Lek
00306949982532

U gjenden: 55  |  Klasifikimi:

 
Banerat