e Mërkurë, 25 Nëntor 2015
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Auto
Tipi i Njoftimit
Marka
Modeli
Zgjidh Markën...
Kubik
nga: deri:
Viti i Qarkullimit
nga: deri:
Air Condition 
Sistemi Dëgjues 
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 1581  |  Klasifikimi:

Shitet, MERCEDES-BENZ C 200 W202 limuzinë, 2151 cc, 109 hp, 121000 klm., viti i qarkullimit 12/1999, ngjyrë blu e errët, metalike, fenerë Xenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë, r...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-03-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
4,400 €
00355696325005
Shitet, VW GOLF 5, 1600 cc,81000 klm., viti i qarkullimit 12/2005, ngjyrë blu e errët, metalike, fenerë mjegull, në gjëndje shumë të mirë, benzinë, radio-cd-mp3, sedilje elektrike...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-03-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
8,990 €
000000000
Shitet, HYUNDAI ELANTRA ELANTRA sedam, 1600 cc, 1600 hp, 160000 klm., viti i qarkullimit A/2003, ngjyrë jeshile, metalike, fenerë LED, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd-mp...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,500 €
0682365556 00393898380581
Shitet, BMW X5 3.0 Nafte, 3000 cc, 184 hp, 186000 klm., viti i qarkullimit 10/2003, ngjyrë e bardhë, fenerë mjegull - biXenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë, sedilje prej lëkure...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
6,500 €
0673949115 00393206820777
Shitet, MERCEDES-BENZ E 250 w(210) elegance limuzinë, 2500 cc, 270000 klm., ngjyrë blu e errët, metalike, fenerë LED, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd-mp3, sedilje prej...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-02-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
2,800 €
0697986048
Shitet, AUDI A6 limuzinë, 3.0 cc, 260 cc hp, 300000 klm., viti i qarkullimit 12/2007, ngjyrë e zezë, fenerë biXenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd-mp3...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-02-2015
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
14,000 €
+355662226667 +355695822276
Shitet, FORD FOCUS, 1800 cc, viti i qarkullimit 2000, ngjyrë blu e errët, në gjëndje shumë të mirë, naftë, kondicioner, xhama elektrike, Makina eshte me letra te pagura,te bera pe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-02-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,400 €
0699447191
Shitet, HYUNDAI TERRACAN picup, 2900 cc, 125 hp, 180000 klm., viti i qarkullimit 12/2002, ngjyrë jeshile, metalike, fenerë mjegull - Xenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xheneri...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-02-2015
Njoftim nga Individ
3,000 €
0695838255 0695666322
Shitet, FORD , 2500 cc, viti i qarkullimit 1990, ngjyrë blu, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, manuale, modeli transit (kamioncine), cmimi 2,200,000 Lek i diskutue...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-02-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,200,000 Lek
0682509847 00393202805931
Shitet, HYUNDAI COUPE, 1600 cc, 203.000 klm., viti i qarkullimit 12/2002, ngjyrë gri, fenerë Xenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, radio-cd-mp3, kondicioner, pasqyra e...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-02-2015
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
2,200 €
0699338795
Shitet, PORSCHE CAYENNE, 3000 cc, 165000 klm., viti i qarkullimit 10/2009, ngjyrë e bardhë, fenerë biXenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd-mp3, sedilje...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-02-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 €
0684001008
Shitet, BMW 725tds SERIA 7 limuzinë, 2500 cc, 147 hp, 265000 klm., viti i qarkullimit 9/1998, ngjyrë gri e errët, metalike, fenerë mjegull - Xenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-02-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
2,600 €
0695844056
Shitet, OPEL ASTRA, 1900 cc, 160000 klm., viti i qarkullimit 8/2007, ngjyrë e kuqe, fenerë Xenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd-mp3, service xhenerik service, kondicio...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-02-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
4,500 €
0684001007
Shitet, MERCEDES-BENZ S 350, 3500 cc, 141000 klm., viti i qarkullimit 7/2011, ngjyrë e zezë, fenerë mjegull - biXenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd-m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-02-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
26,500 €
0684001007
Shitet, FORD transit connect, 1750 cc, 150000 klm., viti i qarkullimit 6/2003, ngjyrë blu, në gjëndje shumë të mirë, radio-cd, celësa elektrik, sistem alarmi, timon elktrohidraul...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 14-02-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
3,200 €
0682126094
Shitet, MERCEDES-BENZ C 220, 2200 cc, viti i qarkullimit 2000, në gjëndje shumë të mirë, manuale, Okazion!!Makina eshte shume ekonomike., cmimi 4,200 Lek te reja, cmimi eshte i di...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 14-02-2015
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
4,200 Lek
0699727344 0692438787
Shitet, VW GOLF V, 1900 cc, 137000 klm., ngjyrë e zezë, metalike, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd-mp3, sedilje me sistem ngrohje, 10 airbags, pasqyra elektrike, celësa e...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 12-02-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
8,500 €
0682368811
Shitet, ALFA ROMEO 166,JTD 2.4 cc, 145000 klm., viti i qarkullimit 2004, naftë, Motorri: Naftë 2.4 JTD (2387 cm3) Kambio: Manuale Fuqia: 129 kw (175 kf) Konsumi i karburantit...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-02-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
1,800 €
00355694402253
Shitet, MERCEDES-BENZ avangard, makina ne gjendje shum te mire,me dokumeta te paguara per arsye se ska kush e perdor,kambio automatike, e sapoardhur nga Gjermania,vetem 4 muaj es...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-02-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
6,000 €
0685579533
Shitet, VW GOLF, 2000 cc, 130000 klm., viti i qarkullimit 12/2008, ngjyrë blu, metalike, radio-cd-mp3, sedilje prej lëkure dhe me sistem ngrohje, kondicioner 4 zonal, pasqyra elek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-02-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
10,000 €
0695236225

U gjenden: 1581  |  Klasifikimi: