e Premte, 25 Maj 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Shitet, OPEL SINTRA, 123 cc, 236000 klm., ngjyrë vishnjë, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd, kondicioner, 4 airbags, pasqyra elektrike, celësa elektrik, xhama elektrike, GPS, ABS, manuale, cmimi 3,300 €, tel 0692832489
  • Modeli: OPEL SINTRA
  • Kubik: 123
  • Kilometra: 236000
  • AUTO_EWINDOW: Po
  • AUTO_EMIRROR: Po
  • AUTO_ELOCK: Po
  Rajoni: ne Shkodër
  3,300 €
  Njoftim nga Individ
  0692832489  
  Njoftimi i Fundit: 24-04-2012
  Numri i Vizitorëve: 856


  FOTOGRAFI