e Mërkurë, 7 Dhjetor 2016
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 1743  |  Klasifikimi:

Shitet CITROEN C4 Coupe 1.6 diesel, viti 2006 prerje e re, 160 000 km te bera, nafte, kamio manuale, 5 marsha, konsum minimal 4.0 litra ne 100 km ne autostrade, 4.7 litra ne 100 km...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
4,000 €
0697561209
Shitet VOLVO S40,Diezel,Ngjyre gri metalizato Kamjo manual,Kondicioner Fuqia KW..: 74 KM 150,000.Kualidim,taksa, siguracion, te paguara, deri ne tetor 2016. Shitet per arsye mos...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,500 €
0692672928
"OKAZION" Shitet VW,2.0 TDI Viti 2011 me dogane,Nafte Viti 2011, Look Sportiv, Navigator i Madh, Disqe Sportive,me Dogane, Sedilje me Ngrohje, Veture shume e paster 150.000 KM Orig...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10,500 €
0689044400
Okazion!! Shitet RENAULT CLIO,1.2 cc, ne gjendje shume te mire.Dokumenta te paguara deri vitin tjeter.Cmimi i diskutueshem., cmimi 1,500 Lek i diskutueshem, tel 0692429555...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
1,500 Lek
0692429555
Shitet,JAGUAR X-Type 3.0 V6,viti i prodhimit 2002,në gjendje të mirë. Importuar nga Zvicra në Kosovë në vitin 2015. Automjeti ka goma dimrit me rims. Një CD gjashtë-disk Changer ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: Prizren
Njoftim nga Individ
2,000 €
0041794500651
Shitet,TOYOTA YARIS,1.3cc,viti i prodhimit 2001,benzin,kamio Automatike,full Shes konsumi karburantit 4lt/100km, gjendja motorike dhe mekanike e shkelqyer,gati per cdo prove. 124.0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
3,800 €
699444413 0692110745
Shitet OPEL ZAFIRA, karavan,Viti i prodhimit 2002,. Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 147 KM.........: 217....
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,200 €
0683220669
Shitet,AUDI A6,SLine 3.0 TDI,viti i prodhimit 11/2008 Quattro.Full opsion dhe extra, Key less( hapet pa celes, ndizet pa celes,) me bord compiuter, marsha ne timon, me sensor shiu,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10,000 €
0693500799
Shitet AUDI A4 1.9 TDI,viti i prodhimit dhjetor '01 Ngjyra: Blu e erret Kilometrazhi: 215200 Kamio: Manuale (5 marshe) Karburanti: Nafte Pilot automatik Audi concert me bagazh...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
3,500 €
0685612845
2011 FIAT CARGO DOBLO 1.3 MultiJet Viti i prodhimit: 2011 Modeli: Fiat Cargo Doblo Diesel, Manual (5 marsha) Motor: 1.3 (multijet) Komsumi: 4.5 Litra. Kilometrashi: 51,400 km ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
5,500 €
+355672288016
Shitet FORD FUSION,1.4 Benzine,viti i prodhimit 2006.AUTOMATIKE, Viti 2006, Me dogane te paguar, E sapoardhur nga Gjermania, ne gjendje perfekte, 105.000 km originale me liber sher...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
3,500 €
0662162604
Shitet,PEUGEOT 206 1.1 cc.Makina është në gjëndje te mirë... te paguara deri ne mars 2017 me te gjithe sherbimet e kryera. me kondicioner g oma te reja amortizator te rinj b...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
1,400 €
0672049957
Okazion!! Shitet CHEVROLET MATIZ,1000 cc, vitii prodhimit 2006 prerje e re, 150 000 km te bera, benzene+gaz, impianti i gazit i montuar qe nga fabrika, kamio manuale, 5 marsha, kon...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,700 €
0967561209
Shitet AUDI A4, 1.9 TDI viti i prodhimit 2002.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike dhe dokumenta te pagura deri ne gusht 2017, cmimi 3,600 €, tel 0696381590...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
3,600 €
0696381590
Okazion!!Shite OPEL CORSA, 1.2 Benzine,viti i prodhimit 2007, 70,000 KM, ne gjendje shume te mire.Per me shume kontaktoni 0686080379., cmimi 3,300 €, tel 0686080379...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
3,300 €
0686080379
Okazion!!Shitet RENAULT SCENIC,1.9,viti i prodhimit 2001,Nafte. Ne gjendje shume te mire, Me taksa te paguara deri ne Tetor 2001. Xhama, Pasqyra elektrike. Celes pult, Kasetofon CD...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
2,050 €
0699636719
Okazion!!Shitet,OPEL CORSA,viti i prodhimit 12/2001 me dokumenta te reja ne dhjetor 2017.150.000 km.Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike, cmimi 2,400 € i di...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,400 €
0692514033
Shitet,VW PASSAT TDI 1.9 nafte, viti i prodhimit 2002,full extra ( ME DI TE KUQE) ME 163.000 KM SUPER GJENDJE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGIM MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE SI N...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
3,900 €
0699444413 0692110745
Shitet,VW GOLF 5 1.9cc, nafte, viti i prodhimit 2006,nafte,kamio automatike.Sediliet me ngrohje,km 17300,Navi te vogel,me dy celsa rezerve,Klima,ABS,antifurt...FULL.e sapo ardhur n...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
6,700 €
0699444413 0692110745
Shitet MERCEDES-BENZ,C220,viti i prodhimit 2001,165,000km ,ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike dhe dokumeta te paguara deri ne gusht 2017, cmimi 3,600 €, tel 069638159...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-12-2016
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
3,600 €
0696381590

U gjenden: 1743  |  Klasifikimi:

 
Banerat