e Ente, 29 Janar 2015
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Auto
Tipi i Njoftimit
Marka
Modeli
Zgjidh Markën...
Kubik
nga: deri:
Viti i Qarkullimit
nga: deri:
Air Condition 
Sistemi Dëgjues 
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 1458  |  Klasifikimi:

Shitet, FORD FIESTA, 1.4 cc, 146000 klm., ngjyrë e zezë, në gjëndje shumë të mirë, naftë, service xhenerik+liber service, a/c, airbags shoferi-pasagjeri, celësa elektrik, xhama el...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
3,300 €
0673447299
Shitet, MERCEDES-BENZ S 350, 3500 cc, 141000 klm., viti i qarkullimit 7/2011, ngjyrë e zezë, fenerë mjegull - biXenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd-m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
26,500 €
0684001007
Shitet, HYUNDAI COUPE, 1600 cc, 203.000 klm., viti i qarkullimit 12/2002, ngjyrë gri, fenerë Xenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, radio-cd-mp3, kondicioner, pasqyra e...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
2,200 €
0699338795
Shitet, PEUGEOT 307 coupe/sport, 2000 cc, 110 hp, 170000 klm., viti i qarkullimit 10/2003, ngjyrë gri, metalike, fenerë mjegull - Xenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
3,000 €
0674614232
Shitet, NISSAN NAVARA, 2500 cc, 133 hp, 75000 klm., viti i qarkullimit 2006, ngjyrë jeshile, në gjëndje shumë të mirë, naftë, service xhenerik+liber service, kondicioner, manuale,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
10,500 €
0665940988 0697871619
Shitet, VW GOLF, 2000 cc, 130000 klm., viti i qarkullimit 12/2008, ngjyrë blu, metalike, radio-cd-mp3, sedilje prej lëkure dhe me sistem ngrohje, kondicioner 4 zonal, pasqyra elek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
10,000 €
0695236225
Shitet, PORSCHE CAYENNE, 3000 cc, 165000 klm., viti i qarkullimit 10/2009, ngjyrë e bardhë, fenerë biXenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd-mp3, sedilje...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 €
0684001008
Shitet, HYUNDAI COUPE coupe/sport, 1600 cc, 202000 klm., viti i qarkullimit 12/2002, ngjyrë gri, fenerë Xenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, liquefied petroleum gas(L...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
2,100 €
0695448886
Shitet, BMW X5 3.0 Nafte, 3000 cc, 184 hp, 186000 klm., viti i qarkullimit 10/2003, ngjyrë e bardhë, fenerë mjegull - biXenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë, sedilje prej lëkure...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
6,500 €
00393206820777 +355673949115
Shitet, VW NEW BEETLE, 1900 cc, 142000 klm., viti i qarkullimit 12/2003, ngjyrë blu e errët, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd-mp3, kondicioner, 4 airbags, pasqyra elektri...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
3,700 €
0674669386
Shitet, BMW 530d Serie 5 E60 limuzinë, 3000 cc, 218 hp, 164.000 klm., viti i qarkullimit 1/2004, ngjyrë e zezë, metalike, fenerë biXenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
7,990 €
00393297171919
Shitet, FIAT BRAVA, 1400 cc, 150000 klm.në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, benzinë, radio-cd-mp3, 1 airbags, xhama elektrike, timon elktrohidraulik, ABS, ESP, manuale, cmi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,500 €
0696203140
Shitet, MERCEDES-BENZ ML 270 AMG 4x4 hard top, 2700 cc, 250000 klm., viti i qarkullimit 12/2001, ngjyrë e zezë, fenerë Xenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd-mp3, sedilj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
6,000 €
0686060356 0662140505
Shitet, MERCEDES-BENZ E 200 w124,limuzinë, 2000 cc,300,000 klm., viti i qarkullimit 8/1991, ngjyrë e zezë, metalike, fenerë biXenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naf...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
1,500 €
0685013445
Shitet, AUDI A4, 1.9 cc, viti i qarkullimit 2003, ngjyrë gri, fenerë Xenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë, pasqyra elektrike, parktronic, immobilizer, celësa elektrik, sistem al...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
4,500 €
0682030100
Shitet, BMW 725tds SERIA 7 limuzinë, 2500 cc, 147 hp, 265000 klm., viti i qarkullimit 9/1998, ngjyrë gri e errët, metalike, fenerë mjegull - Xenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
2,600 €
0695844056
Oferte!Shitet, VW BEETLE new, 2.5 cc, Viti 2006, cabriolete, kamio automatike, dogane e paguar, targa dhe dokumenta te sapopaguara per 1 vit. Xhama elektrik, airbag, kondicione...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
6,900 €
0664130003
Shitet, MERCEDES-BENZ C 220, 2200 cc, viti i qarkullimit 2000, në gjëndje shumë të mirë, manuale, Okazion!!Makina eshte shume ekonomike., cmimi 4,200 Lek te reja, cmimi eshte i di...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
4,200 Lek
0699727344 0692438787
Shitet, FORD , 2500 cc, viti i qarkullimit 1990, ngjyrë blu, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, manuale, modeli transit (kamioncine), cmimi 2,200,000 Lek i diskutue...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,200,000 Lek
0682509847 00393202805931
Shitet, JAGUAR XJ, 4.0 cc,viti 2002 benzine automatike 69 mij milje full extra sedilje lekure baxha radio cd navigator komanda ne timon 3 celsa gjendje perfekte si e re te gjitha ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-01-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
6,800 €
0664130003

U gjenden: 1458  |  Klasifikimi: