e Martë, 17 Korrik 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 306  |  Klasifikimi:

Pershendetje Jam nji djale 33 vjec simpatik sipermarres mire nga gjendja financiare.dua te njihem me nje femer simpatike.me kontaktoni sdo ngelesh e zhgenjyer., tel 0697236705...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0697236705
Djalë në kërkim të dashurisë Përshëndetje, Unë jam Benedetto, jam 27 vjec. Kam lindur ne shtator 1991 në Lushnje. Që nga viti 1995 jetoj në Padova në Itali. Kam pasaportë italiane....
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
00393475387542
Kerkoj Lidhje serioze . Jetoj ne Tirane.36 vjecar, kam mbaruar per ekonomi, aktualisht ne 2 pune , me Shtepi kerkoj nje femer simpatike te komunikueshme dhe qe te ndajme te njejta...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
Kerkoj femer serioze nga Tirana! Jam 35 vjec nga tirana i divorcuar me nje femije.kerkoj nje femer te sinqerte serioze nga tirana per lidhje serioze duke ja lene cdo gje kohes.thek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0696284248
Pershendetje gjinise femerore! une jam Marjo nga Tirana.kush do me kontaktoje, pavaresisht perputhshmerise qe mund te krijohet ose jo do kete te garantuar RESPEKTIN dhe EDUKATEN.ad...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
Njohje intime per shoqeri Jam nga Tirana,40 vj ,i gjate 1.90 simpatik,kerkoj nje femer per shoqeri intime,te jete e edukuar dhe e sjellshme Garantoj respekt dhe ruajtje sekreti ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
069999111
Jam nje mashkull nga Prizreni 25 vjec.Kerkoj femer per lidhje serioze. Lutem te interesuarat shkruani ne add bossimbiemer@gmail.com, tel +38649700700...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: Prizren
Njoftim nga Individ
+38649700700
KERKOJ NJE GRUA SERIOZE PER MARTESE JAM 59 VJEC NGA LEZHA DHE BANOJ NE GREQI 27 VITET E FUNDIT.JAM PENSIONIST DHE PA DETYRIME FAMILJARE/ KERKOJ NJE GRUA SERIOZE{mundesisht pa femi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
06955879465
Lidhje Serioze Martesore Pershendetje! Jam 39 vjecare nga Kosova.Kerkoj te njihem me nje mashkull te ndershem per qellime serioze martesore. email:ganimeteprizreni@gmail.com, emai...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: KOSOVË
Njoftim nga Individ
Pershendetje Jam nje djal 26 vjec nga Tirana kam deshir te njihem me nje vajz serioze te sinqerte te jet e rrespektushme kush eshte e interesuar le te me shkruaj ne mail tim Grejsi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
Lidhje Serioze! Pershendetje jam nje djale banoj ne tirane jam 31 vjec dhe jam ne kerkim te nji lidhje serioze me nje vajze per te ndertuar nje familje sinqeriteti rrespekti dhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Njoftim nga Individ
0665217163
Tung Kerkoj masazhere per me shum kontakto ne email aderes bajrami2016@hotmail.com, cmimi 10 €, email: bajrami2016@hotmail.com, 08:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: Gjilan
Njoftim nga Individ
10 €
Pershendetje! Jam Arbeni 33 vjeqar nga Kosova kam biznes timin privat!! Kerkoj femer mosha preferuar 29 vjeq deri 32 vjeqare per lidhje serjoze per martes...lutem per me shume te ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: KOSOVË
Njoftim nga Individ
0038269568092
Kerkoj vajz 20-29 vjeq! Jam 28 vjeq dhe jetoj ne perendim. Kam qen i martuar.. Jam 184 i gjat. Kam kushte te mira. Me shkruaj tek emaili.: Stylezone@hotmail.de...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: KOSOVË
Njoftim nga Individ
Lidhje martesore!! Pershendetje! Jam 38 vjeçare nga Kosova.Kërkoj të njihem me një mashkull të ndershëm për një lidhje serioze martesore., email: ganimeteprizreni@gmail.com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: KOSOVË
Njoftim nga Individ
Kerkoj nje mashkull te sinqert per martes! Pershendetje,jam nje femer e ndershme e moshes 38 vjecare,jetoj ne Prizren.Kam deshire te njihem me nje mashkull te sinqert ashtu si jam...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: Prizren
Njoftim nga Individ
Njohje me zonja te vetmuara Jam nje djale 23 vjec nga Tirana, i pashem dhe shume diskret.Kerkoj te njihem me nje zonje te vetmuar qe ka nevoje per rini ne jeten e saj dhe qe mu...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0693259949
Jam nje person qe kerkon nje lidhje serioze ....jam ne kerkim te fatit te jetes ...deshiroj te me lajmrohen vajza prej 28 e deri 37 vjeqare ...per lidhje serioze vetem ....., email...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Njoftim nga Individ
0700000 0000000000
36 Vjecar nga Tirana kerkon lidhje serioze . Me profesion ekonomist kerkoj nje femer te paraqiteshme dhe te edukuar dhe te jete maksimumi 33 vjec. Shpresoj te gjej personin e duhur...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
Djale nga Tirana për lidhje serioze 36 vjecar me profesion ekonomist por prej vitesh i 2 punesuar i sistemuar dhe me shtepi! Kerkon nje vajze relativisht te pashme te komunikueshme...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
067123456

U gjenden: 306  |  Klasifikimi:

 
Banerat