e Mërkurë, 18 Tetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 432  |  Klasifikimi:

Shitet ps3 slim (okazion) Shitet playstation 3 slim ne gjendje shume te mire pune i shoqeruar me dy leva origjinale, nje loje pes 2016, pes 2016(online) plus dhe shume lojra te tje...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Individ
10,000 Lek
0698975279
shes Laptop Lenovo YOGA 710-14IKB Core i5 EKRANI : 14″ CPU: Intel Core i5 7200U MEMORIA : 8GB DDR4L GRAFIKA : Intel Graphics HD SSD : 128GB GARANCIA : 24 MUAJ., cmimi 100,000 ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
100,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Laptop Lenovo 100-15IBD Madhesia e Ekranit 15.6" Rezolucioni 1366 x 768 SSD 128 GB Procesor Intel Core i3 KAPACITETI RAM 8GB VIDEO CARD TYPE Intel HD Graphics Sistemit o...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
42,000 Lek
0697045782 0697045780
Shel lojra per xbox dhe kinect Shes lojra kinecti;kinect e lojra per çip dhe origjinale. Cmimet jane keto: 1.Kinect per xbox-2000 lek (cmim i diskutueshem) 2.lojra per kinect ori...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0684696765 0684660748
shes IMAC 21.5" (Mid 2011) Ekrani : 21.5" Modeli : Imac 21.5 Ekrani : LED Rezolucioni : 1920x1080 pixels Sistem Operimi : OS X Lion Procesori : Intel Core i5 2.5 GHz RAM : 4G...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
81,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Laptop Lenovo Y700-17ISK EKRANI :17,3” LED CPU : Core i7 6700HQ MEMORIA : 16GB DDR4 GRAFIKA : Nvidia GeForce 960M 4GB (DDR5) HARD DISK : 256 SSD GARANCIA : 24 MUAJ, cmimi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
150,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Laptop HP ENVY Notebook 15-ae107nl EKRANI : 15.6″ AG LED CPU: Intel Core i7 6500U MEMORIA : 16GB DDR4L GRAFIKA : Nvidia GeForce 950M (4GB) HDD : 1TB GARANCIA : 24 MUAJ., ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
120,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Laptop HP Notebook 15-ba064nl EKRANI : 15,6” LED CPU : QUAD CORE AMD A10-9600P MEMORIA : 6GB DDR4 GRAFIKA : AMD RADEON A7 M1/70 2GB HARD DISK : 1TB HDD. GARANCIA : 24 ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
58,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Kompjuter Lenovo All-In-One ThinkCentre X1 EKRANI : 23″ CPU: Intel Core i5 6200U MEMORIA : 4GB DDR4L GRAFIKA : Intel Graphics HD HDD : 500GB GARANCIA : 24 MUAJ., cmimi ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
130,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Imac 21.5" (Late 2013) Ekrani : 21.5" Modeli : Imac 21.5 Ekrani : LED IPS Rezolucioni : 1920x1080 pixels Sistem Operimi : OS X Mountain Lion Procesori : Intel Core i5 2.7...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
111,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Laptop MacBook Pro (mid 2012) core i5 Madhesia e ekranit : 13.3" Ekrani : LED backlit Rezolucioni : 1024 x 768 pixels Sistem Operimi : OS X Lion Procesori : Intel Core i...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
68,500 Lek
0697045782 0697045780
shes Laptop HP Pavilion Gaming NB 15-ak112nl EKRANI : 15.6″ AG LED CPU: Intel Core i7 6700HQ MEMORIA : 16GB DDR3L GRAFIKA : Nvidia GeForce 950M (4GB) HDD : 1TB SSD : 128GB G...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
124,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Laptop Lenovo Yoga 500-15ISK Ekrani : 15.6” Led CPU : Core i5 6200U GRAFIKA : NVIDIA GT920 MEMORIA : 8GB HARD DISK : 500GB SSHD SISTEM OPERATIV : WINDOWS 10 GARANCIA : 2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
73,800 Lek
0697045782 0697045780
shes Laptop MacBook Pro (mid 2012) core i7 Madhesia e ekranit : 13.3" Ekrani : LED backlit Rezolucioni : 1024 x 768 pixels Sistem Operimi : OS X Lion Procesori : Intel Core i7...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
93,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Laptop Lenovo IdeaPad 510-15ISK EKRANI : 15.6”Led CPU: Core i76500U MEMORIA : 8GB DDR4 GRAFIKA : NVIDIA GeForce GT940MX 2GB HARD DISK : 1TB GARANCIA : 24 MUAJ., cmimi 90,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
90,000 Lek
0697045782 0697045780
shes Imac 27" (mid 2011) Ekrani : 27" Modeli : Imac 27 Ekrani : LED Rezolucioni : 2560x1440 pixels Sistem Operimi : OS X Lion Procesori : Intel Core i5 (3.1GHz) RAM : 4GB...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
116,000 Lek
0697045782 0697045780
Shitet HP EliteBook 840 G4 Notebook PC (ENERGY STA I ri , i sapo sjelle nga USA. Windows 10 Pro 64 7th Generation Intel® Core™ i5 processor 8 GB memory; 256 GB SSD storage 14...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: KOSOVË
Njoftim nga Individ
800 €
0696517177
shes Laptop MacBooik AIR (Early 2015) Madhesia e ekranit : 11.6" Ekrani : LED backlit Rezolucioni : 1366 x 768 pixels Sistem Operimi : OS X El Capitan Procesori : Intel Core ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
99,500 Lek
0697045782 0697045780
PShitet ps3 super slim ne gjendje shume te mire pune.Ka tre lojra orgjinale(GTA V,Battlefield 4,PES 2015),1 leve.Vendndodhja Tirane., cmimi 18,000 Lek i diskutueshem, tel 069281170...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
18,000 Lek
0692811709
Shitet Laptop HP i7 i ri, i sjelle nga USA. Intel® Core™ i7 processor 8 GB memory; 256 GB SSD storage 15.6" diagonal Full HD display Intel® HD graphics 530 AMD FirePro™ W5170M ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-10-2017
Rajoni: KOSOVË
Njoftim nga Individ
850 €
0696517177

U gjenden: 432  |  Klasifikimi:

 
Banerat