e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 12  |  Klasifikimi:

Jepet me qera garazh ne qender te Tiranes rruga ''Sulejman Pasha''. Sip 17m2 i pershtashem per cdo lloj autoveture.Cmimi 10,000 Lek...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
10,000 Lek
0682021920
Tirane, shes Garazh 35 m2 ne Rr. Andon Zako Cajupi Tirane, shes Garazh 35 m2 ne Rr. Andon Zako Cajupi, prane shkolles 11 Janari, zona Ish Blloku. Garazhi eshte i mbyllur, komando...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
18,500 €
0672053361
Jepen me qira ne Durres te "Rrota e Kuqe" dhe ne qender te qytetit te Durresit, garazhe me siperfaqe 12m2-40m2. Cmimi eshte i negociueshem! Per me teper informacion mos heziton...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Durres
0692033334 0692033334
JEPEN ME QERA GARAZHE NE VLORE Në kompleksin “Green Towers" ofrohen vendparkimet më të mira dhe më të sigurta në qytet. Sistemet tona të sigurisë dhe mirëmbajtjes, duke filluar q...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Vlorë
4,000 Lek
0682094948 +35533400231
Tirane, shes Garazh 18 m2 ne Rr. Pjeter Bogdani, z Tirane, shes Garazh 18 m2 ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Ish Blloku. Garazhi eshte i mbyllur, komandohet me pult, eshte i pajisur ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
26,500 €
0672053361
Parking në shitje Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”....
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
676666765
SHITET NE TIRANE Garazh 18 m2 ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Ish Blloku. Garazhi eshte i mbyllur, komandohet me pult, eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie., cmimi 30,000...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
30,000 €
044809606 0672053361
Garazh me qera! Jepet Garazh me qera tek Sheshi Avni Rustemi Tirane! 0692088376 , cmimi e diskutueshme, tel 0692088376...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0692088376
Parkim Me nje projekt unik ne garazhde dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
14,800 €
0697237900
Parkim Me nje projekt unik ne garazhde dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
16,200 €
0697237900
Shqiperi, jap me qira/shes garazhe (Durres/Tirane) Zona/Rruga : Tirane/Durres Jepen me qira ne Tirane te rruga "Jordan Misja" dhe ne Durres te "Rrota e Kuqe" dhe ne qender te qy...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Durres
0692033334 0692033334
Shes Garazh ne Rr. Ismail Qemali, zona bllok. Garazhi nodhet ne nje pallati te ri, ka dokumenta te rregullta pronesie. Garazhi eshte i mbyllur. Cmimi 35.000 Euro. _______________...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-10-2018
Rajoni: ne Tirane
35,000 €
0672053361

U gjenden: 12  |  Klasifikimi:

 
Banerat