e Mërkurë, 26 Korrik 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 122  |  Klasifikimi:

Komunen Petrele. Tirane, shesim Objekt dhe Truall ne Komunen Petrele. Truall me siperfaqe 4700 m2 dhe objekt i pa perfunduar me siperfaqe 240 m2, me akses ne rruge kryesore, 1000...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-06-2014
Rajoni: ne Tirane
120 €
0672053361
Shitet truall ne Rinas,2000-4000 m2 me 37 euro/m2 i diskutueshem!Trualli ndodhet 1 kilometer nga aeroporti i Rinasit,me certifikat pronesie dhe pa probleme, e pershtatshme per maga...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-05-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
37 €
0684055764 0695555177
Okazion!! Shes toke me siperfaqe 1.500 metra katrore me 75 euro/per meter.Toka ndodhet ngjitur me rrugen kryesore ne Bathore,Kamez.,me dokumenta te rregullta.Kush eshte i interes...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-03-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
75 €
0664010066
OKAZION!! Shitet truall tek medreseja ne krahe te ujesjellsit. 130 metra katror me dokumentacion te rregullt te sapo freskuara ne hipoteke.cmimi 600€ metri i diskutushem!tel 06942...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-02-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
600 €
0694222122
Shitet truall 750 m2 me hipoteke ne autostraden Tirane - Durres, Km 7 (Kashar) 500 m nga autostrada! Cmimi: 70 euro/ m2 i diskutueshem! Besniku, tel 0685882063...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-01-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0685882063
OKAZION! Shitet truall Tirane tek medreseja ne krahe te ujesjellsit. 130 metra katror cmimi 600€/metri i diskutushem!, cmimi 600 € i diskutueshem, tel 0694222122...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 14-01-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
600 €
0694222122
Shitet toke ne Mullet prane Muza Park 5000 m2 ,,,Cmimi :60 euro m/2 i i diskutueshem. Shqiperi/Tirane/Mullet .Nr kontakti 355695767797, cmimi 300,000 € i diskutueshem, tel 35569576...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-01-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
300,000 €
355695767797
Shitet truall me siperfaqe 550m2 me dokumenta te regullta ne Vaqar,Tirane.cmimi 9000m2 i diskutueshem., cmimi 90,000 Lek e diskutueshme, tel 0694859802...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-10-2013
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
90,000 Lek
0694859802
Shitet toke Autostrada Tirane-Durres ne marikaj 100 metra nga autostrada!!Toka eshte 6000 m2 me 135 m2 ndertim shtepi 1 kace! cmimi eshte 50€/m2, me kete cmim eshte dhe shtepia!, c...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-09-2013
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50 €
0682317568
Shes toke.... Shes Toke Ne Koder Kamez ''Instituti Bujqesor Tirane'' Me siperfaqe 460m2 Dokumentat jan ne proces .., cmimi 30,000 € e diskutueshme, tel 0682283851, 0682283851, 07...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-08-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 €
0682283851 0682283851
Shes Toke ne Fshatin Mjull-Bathore, prane qendres TEG. Toke me siperfaqe 3200 m2, ndodhet ne nje terren kodrinor, ka dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 650.000 Euro. I negociu...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-08-2012
Rajoni: ne Tirane
650,000 €
0672053361
Shitet 5.000 m2 rruga Lapidari i Pezes,10 m me larg,Tirane,me dokumenta te rregullta dhe certifikate!!Cmimi 50 euro/m2, cmimi 50 €, tel 0696448131...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-08-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50 €
0696448131
Shitet toke me siperfaqe 1000 m2 ne Kashar prane univers reklames shum prane nga autostrada Tiran-Durres rreth 300m nga autostrada .Toka eshte me dukumentacion te rregullt dhe e hi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
55 €
0672016492 0694807537
Shitet Truall Me leje ndertimi,mbas Ambasades Amerikane.Me sip toke 222m2.Sip.ndertimi 100 m2. 1 kat nentoke 100m2 dhe 3 kate siper 200m2. Leje pa afat., Cmimi e diskutueshme.tel...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0686460342
Shitet toke ne koder te Paskuqanit ,Tirane, 750 m katror , e gatshme per objekte banimi ose bisnesi, uje drtita dhe rruge ne dy krahet e tokes., cmimi 22,500 €, tel 00355694130646,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
22,500 €
00355694130646 0030685448316
NJOFTIM: Shiten 2.000 metra katror toke ngjitur me Aeroportin e Rinasit. Cmimi: 14.000 euro 1.000 m2., cmimi 14,000 €, tel 0682602806, 0696251356...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
14,000 €
0682602806 0696251356
SHITET truall! Trualli ndodhet ne zonen siper Linxes komuna dajt ... 3000 m2, cmimi 60 € m/2 e diskutueshme, tel 0685499171...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
60 €
0685499171
Shitet toke bujqesore. Ne Rreshen ne fshatin me prodhues te rreshenit, Koder-Rreshen shes rreth 15 dylym toke are, me certifikate pronesie. Vetem 10 minuta nga qyteti i Rreshenit...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000 Lek
0694116588 0684675650
Tirane, shes Truall + Ndertese ne Rr. Niko Avrami. Tirane, shes Truall + Ndertese ne Rr. Niko Avrami. Truall me nje siperfaqe 384 m2 dhe ndertese me nje siperfaqe 90 m2. Shtepia es...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-07-2012
Rajoni: ne Tirane
190,000 €
0672053361
Okazion Shitet vile 2 kateshe,200 metra katror ndertim ne 600 metra katror .Ndertimi i viteve te fundit . E mobilura me te gjitha kushtet me bashkohore .Kati i pare :holl i madh ,d...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-07-2012
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0682445225

U gjenden: 122  |  Klasifikimi:

 
Banerat