e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 571  |  Klasifikimi:

Shitet toke ne Spiten me siperfaqe rreth 6000 m2 e paisur me certifikate pronesie ne fshatin Spiten. Toka ka dimensionet e saj me permasat 33 metra gjersi dhe 180 metra gjatesi. Es...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 14-06-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
0692633915
Shitet truall 92 m2 ne krah te maternitetit Glozheni Tirane, cmimi 800 €/m2, tel 0694790195...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 31-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
800 €
0694790195
Toke/Truall ne shitje Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/truall me sipërfaqe totale prej 6183 m² dhe me adresë te Rruga e Pazarit, perballe kompleksit Bexhisteni. Prona n...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-05-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
896,000 €
0035522247570 00355666666765
OKAZION ! Shitet toke ne Tale, Lezhe Shitet toke ne bregdetin e Tales e Lezhes. Siperfaqja 16 333m2 , fillon tek hidrovori i Tales dhe perfundon ne breg te detit. Ka rruge kalimi n...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-05-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
1,000,000 €
+355693944180
Shitet truall 3000 m2 ose Nderrohet me Ap. ne Tirane!Trualli ndodhet 8 km larg nga Pogradeci, Aksi Pogradec - Tirane. Toka eshte mbi rrugen kryesore dhe eshte e pershtatshme per...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-05-2017
Rajoni: ne Pogradec
Njoftim nga Individ
0692700777
Toke ne shitje Shkoder!!Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë bujqësore) me sipërfaqe totale 12 dynym (12.000 m²) me adresë në Velinaj, Oblikë. ÇMIMI PËR DYNYM - 500...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-05-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
60,000 €
0035522247570 00355666666765
Toke ne shitje Lezhe!!Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe totale prej 1650 m² dhe me adrese në Ishull Shëngjin, zona e depozitave tek Liqeni i Kenallës. P...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-05-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
9,300,000 Lek
0035522247570 00355666666765
Shitet toke ne Shengjin me siperfaqe prej 5000 m2. Prona eshte e paisur me hipotek.Eshte e pershtashme per ndertim rezidence banimi 5-6 kate banimi. Eshte brenda zones urbane. Ndo...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-05-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
+355685050120
Shitet toke ne krah te autostrades Tirane - Durres, ne krah te City Park Perballe Pramides me xhama Nikol Me dokumenta te rregullta, cmimi 69,000 € i diskutueshem, tel 068312333...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
69,000 €
0683123337
Shes 3 dynym tokë, Rrilë,të Lezhës, me dokumeta të rregullta. Për me tepër informacion na kontaktoni! , cmimi 30.000 €, tel 0692292685, email: ana.laska92@gmail.com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-04-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
30,000 €
0692292685
Shitet toke ne qender te Shkodres Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne Shkoder me adrese te bulevardi Mehmet Pashe Plaku, rruga Ymer Prizreni. Toka ka nje siperfaqe totale ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 16-04-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
13,000,000 Lek
0035522247570 00355666666765
Shitet,toke ndertimi, Prush-Vaqarr-Tirane, 800m/ katror toke me dekumenta te rregullta te reja dhe te vjera, me rruge ne te dy krahet, zone ndertimi, rruga ka ndricim cel 06820993...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-03-2017
Rajoni: ne Tirane
64,000 €
0682099377
Shitet Toke Kemi per te shitur toke me dokumenta te hipotekuara. Toka ndodhet ne Grude te Re(afer Stomit te Golemit), Shkoder. Sip=2 dynym e 660m(katror). Cmimi 18000 Euro dynymi.,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-03-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
18,000 €
0672079104 0673953523
Shitet truall 300 m2 Shkozet Durres rruga e ish magazinave te shtetit zona kadastrale 8513. Trualli gjendet buze rruge (asfaltuar) dhe ka dalje direkte ne Durres, Plazh dhe Unaze...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-03-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
50,000 €
0666075009
LAC RRUGA E KOMBIT SHITET 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE LAC RRUGA E KOMBIT SHITET NGA PRONARI 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE PJELLORE E KLASIT TE PARE ME TAPI LAC AUTOSTRADE, ME HIPOTEKE D...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
6,500 €
+355692285025 +355682195251
Shitet toke ne Marikaj Vore!! Okazion Shitet 2500m/katrore toke ne Marikaj, Vore. Maje kodre e pershtatshme per 3 vila, per rezidence, ferme, etj. E rrethuar. , cmimi 80,000 € i di...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
80,000 €
0662882889
SHITET TRUALL NE SHKOZET DURRES 400m2. Lagjja14 Rruga Ibraim Kodra.Me dekumenta te rregullta pronesie.Pronaret per te folur ne telefon rrojne ne Greqi., cmimi i diskutueshem, tel 0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-02-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
06979483552 06979483552
SHitet Toke Truall ndodhet ne rrugen dytesore Shijak- Maminas Durres.Me siperfaqe 30.000 m/2.. Cmimi i arsyeshem, tel 0682162084...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-02-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0682162084
Shitet tokë prej 3 dynym në Tole/Lezhë Toka ndodhet ne Tale, Lezhe vetem 1500m larg Plazhit,dhe sherben per cdo lloj aktiviteti. (E pajisur me te gjitha dokumentet e nevojshme), cm...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-02-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
30,000 €
0035522247570 00355666666765
shitet toke ndertimi 500m 2 ne zonen "korca e re" (ne kanali i gjancit perballe ish viles se partise) me dokumente krejt te regullta e afte per cdo veprim biznes ose individuale...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-01-2017
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
40,000 €
00306977851402 00306977851402

U gjenden: 571  |  Klasifikimi:

 
Banerat