e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 571  |  Klasifikimi:

Shitet ullishte 6+2 dylym Lushnje (Blerimi) !! Shitet ullishte afer Blerimit ne Lushnje. Jane 2 parcela, njera 6 dylym dhe tjetra 2 dylym. Ullishtet jane ne prodhim (Ullinj kripsa...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-03-2015
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
80,000 €
Shitet 5000m toke ne Porto Romano Durres prane bregut te detit,toka eshte me te gjitha dokumentat e rregullta per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0698401804 flm!, cmimi ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-03-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
200,000 €
0698401804
SHITET TRUALL PER NDERTIM . SHKALLNUR .DURRES SHITET TRUALL PER NDERTIM 330 M2 ME HIPOTEK 120 EURO M2, cmimi 120 €/m2, tel 0694292754, +35552906429, email: evmalaj@gmail.com, 09:...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-03-2015
Rajoni: ne Durres
120 €
0694292754 +35552906429
SHITET TRUALL NE SHKOZET-- DURRES! Ne Shkozet te Durresit, te blloku i magazinave, prane parkut te kolaudimit te automjeteve, ndermjet rrugeve “Asti Nushi” dhe “Asti Gogoli” si dhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-02-2015
Rajoni: ne Durres
80 €
0694292754 +35552906429
Okazion shitet Truall me sip 600m2 pran shkolles Yzberisht me hipotek,ne truall ndodhet nje banes e vjeter +garazh ,mund te ndertohet objekt banimi ose biznesi. , tel 0695854081, 0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-02-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0695854081 00306989675329
Shitet 3 dylym tokë në Korçë Rruga Antoni Athanas perball me kthesen e drenoves!! Tel: +355692659714, +306982908775, cmimi 40,000 € i diskutueshem, tel +355692659714 , +30...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-02-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
40,000 €
+355692659714 +306982908775
Shitet truall te Lagja Re , Durres 199 m2 ,Me hipotek , me leje ndertimi . , cmimi 80,000 € i diskutueshem, tel 0694292754, +35552906429, email: evmalaj@gmail.com, 09:00 - 18:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-01-2015
Rajoni: ne Durres
80,000 €
0694292754 +35552906429
Shitet truall ne Durres!! vendi sektor flak 1 km larg detit,8 dylym me 17.000 euro/dylymin. toka ka rruge dhe korent me letra me certfikata te rregullta pronsie. Objekti esht pe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 16-01-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
17,000 €
00355685106719 00355685106719
Okazion ! Shitet Toke ne Kallm . Durres SHITET TOKA 5000M2 ME HIPOTEK .TOKA NE KALLM KUFIZOHET ME UJIN DHE NDODHET TE BURIMI .ESHTE I VETMI BURIM QE KA UJE(TE PIJSHEM) NE KALLM...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-01-2015
Rajoni: ne Durres
80 €
+35552906429 0694292754
Shitet truall : Fshati Ibe - Komuna Berzhite prane shkolles se mesme . Shitet siperfaqja 2000 metra - 3000 metra dhe 4000 metra prane rruges kryesore . Trualli ka te gjitha dokumen...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-12-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
35 €
0689028080 0693577310
OKAZION !!! SHITET TOKE NE PLAZHIN KALLM DURRES 5000 M2 ME HIPOTEK TOKA NE KALLM KUFIZOHET ME UJIN DHE NDODHET TE BURIMI .ESHTE I VETMI BURIM QE KA UJE(TE PIJSHEM) NE KALLM., cmim...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-11-2014
Rajoni: ne Durres
80 €
+35552906429 0694292754
Shes toke 700 m2 me 10 rrenje ullinj 200 vjecar,rruge e asfaltuar,uje drita 24 h. toka ndodhet ne PRISKE E MADHE,KOMUN DAJT. Cmim i arsyeshem, cmimi 2,500,000 Lek, tel +3556975708...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,500,000 Lek
+355697570848 +355672245207
Shitet 1000 m2 toke tek Shkembi i Kavajes! Toka eshte me letra te rregullta... Pamje nga deti dhe qyteti i Durresit..., , cmimi 60 €/m2 i diskutueshem, tel 0682508300, 0696805885...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-09-2014
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
60 €
0682508300 0696805885
Shitet truall 2000m2 ne Tirane Farke , prane helikopterave , Shume e pershtatshme dhe e lejuar per ndertim vilash apo bar restorant , ne zone te banuar me infrastruktur te formuar...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-09-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
75 €
0662046522 0693720152
Shitet 1000 m2 toke tek Shkembi i Kavajes! Toka eshte me letra te rregullta... Pamje nga deti dhe qyteti i Durresit..., cmimi 60 €/m2 i diskutueshem, tel 0682508300, 0696805885...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-08-2014
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
60 €
0682508300 0696805885
Shitet 1300m2 toke ne Shkallnur (-PLEPA-)!Toka eshte me letra te rregullta..., cmimi 25 €/m2 i diskutueshem, tel 0682508300, 0696805885...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-08-2014
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
25 €
0682508300 0696805885
Sarande, shesim Toke ne Borsh. Toke me siperfaqe 2000 m2, 200 m larg detit, ne nje terren kodrinor, me studim per ndertim vilash 2-3 kateshe, me dokumenta te rregullta pronesie. C...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-08-2014
Rajoni: ne Sarandë
120 €
0672053361
Shitet toke ne ane te detit 6000 m2 me hipoteke ne Sarand Bunec Piqeras, PER CMIMIN LUTEMI NE KONTAKTONI tel 00306941472416...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-08-2014
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
00306941472416
Shitet toke ne Tirane me siperfaqe 1000 m2 me themele te ngritura 127 m2 (me dokumente te rregullta). Projekti i shtepise 3 dhoma gjumi guzhine 1 dhome pritje edhe dy banjo. Theme...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-08-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
58,000 €
0694820666 0685527667
Shitet toke me sip. 1200m2 ne fshatin turistik te Voskopojes ne Korce.Trualli eshte me dokumenta te rregullta hipotekore. + shitet edhe pylli po ne fshatin turistik Voskopoje.Cmi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-08-2014
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
0698274144

U gjenden: 571  |  Klasifikimi:

 
Banerat