e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 571  |  Klasifikimi:

Shitet Truall Durres, Shkozet,Siperfaqe 1000 m2 tek rrethrrotullimi i Shkozetit perballe fabrikes se cimentos dhe ngjitur me Pespa Alumin. Me dokumentacion te rregullt hipoteke, cm...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
120 €
0695649533 0688453375
Shes Truall ne Sarande 380m2 15000 leke/m2 Dokumenta: Vendimi i bashkis planimetria e sheshit te ndertimit. Procesverbali i piketimit te sheshit te ndertimit . Akt vleresimi i trul...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
5,700,000 Lek
+355692909719
SHES TRUALL 550 M2 TEK KODRA E PRIFTIT. ME HIPOTEK SHES TRUALL PER VILA NE NJE NGA ZONAT ME TE BUKURA TE TIRANES, NE KODREN E PRIFTIT. TRUALLI ESHTE 556 M2. MUND TE SHITET DHE E ND...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0673900808
Shitet toke ne gjirin e Lalzit 3500m2 ,Toka nuk ndahet ..40Euro m2 ,Toka ka te gjithe dokumentat e duhura ,certifikat pronsie ,pronar i vetem ,Toka ka pamje nga deti ,eshte koder ,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
140,000 €
0674010888
Shitet, truall,Ksamil Sarande, 300 m2, me pamje nga deti, cmimi 180,000 € i diskutueshem, tel +46722695633, +46707443171, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-06-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
180,000 €
+46722695633 +46707443171
Shitet truall ne Tirane ,Zona/Rruga : Karl Gega, ngjitur me stacionin . e trenit, Tirane! Shitet truall me siperfaqe totale 486 m2 (sip. ndertimi 127 m2, ndertim i vjeter 1-katshe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-06-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
800,000 €
0665909083
Tirane, shes truall 350 m² 100 Euro/m² Truall prane bulevardit blu Kamez 300 m2 deri ne 350 m2! Shitet per arsye ekonomike me te gjitha dokumentat e nevojshem. per me shume kontak...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 31-05-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0682095449
OKAZION Shitet toke ne autostrad te rrethrrotullim!!Sip. 3360 m2 toke ne autostraden Tirane-Lezhe ne rrethrrotullimin ne hyrje ne LAC . Toka eshte ngjit me Mish Zgare HIDRI .Toka e...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-05-2015
Rajoni: ne Kurbin
Njoftim nga Individ
85,000 €
0666074555
Shitet Truall Zona/Rruga : Kuvendi Franceskan! Shes ose jap me qera truall 12000 m2, ne zonen e Porto Romanos pa shkuar tek Depozita, me tapi. Parcela afer rruges A.Goga. Per ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-05-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
40 €
0668066686
Shes truall ne Borsh , Sarande. Shesim truall 4000 m2 ne fshatin Borsh, ne lagjen e pare ne hyrje te fshatit. Trualli ndodhet prane rruges nacionale. Trualli eshte i pershtatshem p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-05-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
30 €
00355664089484.
Tirane, Shesim toke Truall ne Rr. Kongresi I Lushnjes Tirane, Shesim toke Truall ne Rr. Kongresi I Lushnjes, prane hotel Mondial. Trualli me siperfaqe 225m2 eshte i pershtatshem pe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-05-2015
Rajoni: ne Tirane
337,500 €
0672053361
SHITET truall 2000m2 i mbjellur me hurma ndodhet 200m larg rruges nacionale elbasan cerrik 5km nga elbasani me dokumenta te rregullta cmimi 2500 lek/m2, tel 0673919647...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
0673919647
Shitet toke 3000 m2 ne Pogradec afer me liqenin e Pogradecit . Toka mund te perdoret per ndertim dhe ne bujqesi,ka dokumentacionin e nevojshem., cmimi 40,000 € i diskutueshem, tel ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-03-2015
Rajoni: ne Pogradec
Njoftim nga Individ
40,000 €
0694682692 0698934370
SHITET TRUALL 600 m2,NE ZONEN E PLAZHIT DURRESI, (ISH FRIGORIFERI), cmimi 84,000 € i diskutueshem, tel 0683046715...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-03-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
84,000 €
0683046715
SHITET SHITET NJE TRUALL 600m2 NE PLAZHI I DURRSIT( ZONA E ISH FRIGORIFERIT) ME CERTEFIKATE TE REGULLT PRONESIE. CMIMI 140EURO m2 I DISKUTUESHEM, cmimi 84,000 € i diskutueshem...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-03-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
84,000 €
0696678682 00306986827100
SHITET TRUALL 600 m2,NE ZONEN E PLAZHIT DURRES,(ISH FRIGORIFERI) Per me shume te dhena lutem me kontaktoni ne , cmimi 84,000 € i diskutueshem, tel 0683046715...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-03-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
84,000 €
0683046715
Shitet, truall, ne Fushe Preze Tirane, 13000 m2, cmimi 29 €/m2 i diskutueshem, tel 0672959269...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-03-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
29 €
0672959269
Shitet 13 dylym (13 000 m2) toke, ngjitur me kualidimin e makinave, Fushe-Preze, Rruga Rinas-Vore. Cmimi i negociushem,cmimi 29 € i diskutueshem, tel 0672959269...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-03-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
29 €
0672959269
Shitet 6 dylym vresht ne kashtbardh!!Shitet 6 dylym vresht ne Kashtbardh. Vreshti eshte prane kanalit kullues tek ura e fshatit kur vjen nga Fier-shegani. Vreshti eshte me rrush ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 12-03-2015
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
15,000 €
Shes 1000m ose me shume toke ne Porto Romano Durres. Toka ndodhet ne vend shume te mire tek porto romano durres. Eshte me te gjitha dokumentat e rregullta. Per me shune informaci...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 12-03-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
19,000 €
0697686666

U gjenden: 571  |  Klasifikimi:

 
Banerat