e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 571  |  Klasifikimi:

Shitet toke 12 mijë metër toke ne Elbasan afër ish fushës së druve. Toka eshte e pajisur me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm. Mund të shitet edhe në pjesë. Për më shumë në tel...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-12-2015
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
0697308171
Shiten 4 dylym toke.Lagjia Sheq i Madh Fier..150 Metra nga rruga kryesore..Cmimi--120 Milion lek i diskutueshem...Per me shum tel ne 069 53 79 909, cmimi 120,000,000 Lek i diskutue...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-12-2015
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
120,000,000 Lek
0695379909
Shes truall ne Shirok te sopis ( Suharek ) Shitet Truall me te gjitha domumentacionin e nevojshem. Madhsia e saj eshte 55 ari e barabart me 5500 metra katror. Cmimi asht i arsysh...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-12-2015
Rajoni: Prizren
Njoftim nga Individ
165,000 €
+355682204905
Toke Kne Ishull Shengjin Shes nje siperfaqe Toke prej 8300 m2 prane lagunes se Kunes ne Ishull Shengjin. Toka mund te perdoret per rezervat rritje peshku. Ka dokumentacion te rreg...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-12-2015
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
350 Lek
0685682112
Toke Are ne Vain Lezhe Shes nje parcele Toke Are me siperfaqe 8700 m2 ne zonen lagunore te Vainit ne Ishull Lezhe. Toka ka certifikate te rregullt pronesie dhe shitet me cmim te ar...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-11-2015
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
500 Lek
0682685341
Toke Ishull Shengjin. Shitet Toke Are me siperfaqe 3000 m2 ne zonen e lagunes se Vainit ne Lezhe. Toka ndodhet prane deges se lumit Drin dhe ka lidhje me rruge te zones. Cmimi per ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-11-2015
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
3 €
069554127
Shitet truall 225 metra katror tek 21 Dhjetori! Trualli ndodhet ne kryqezimin e 21 Dhjetorit mbrapa hotel ''Mondial'' Trualli eshte i hipotekuar. Pranohen dhe 50 mij euro paradhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-10-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
225,000 €
0692676520
SHES TOKE NE FSHATIN BERXULLE TIRANE, ME SIP 13.200 M2DHE ME CERTIFIKATE TE RREGULLT. KONTAKTONI NE NUMRAT E TELEFONIT 0682287643 OSE 0692673296, cmimi 50 €.m2, tel 0682287643, 069...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-10-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50 €
0682287643 0692673296
SHES TOKE NE FSHATIN BERXULLE TIRANE, ME SIP 13.200 M2DHE ME CERTIFIKATE TE RREGULLT. KONTAKTONI NE NUMRAT E TELEFONIT 0682287643 OSE 0692673296, cmimi 50 €/m2, tel 0682287643, 069...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-09-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50 €
0682287643 0692673296
SHES TOKE NE BERXULLE (FUSHE) TIRANE ME SPI 13.200 M2. ME CERTIFIKATE TE RREGULLT. KONTAKTONI NE NUMRAT E TELEFONIT 0682287643 OSE 0692673296, cmimi 50 €/m2, tel 0682287643, 069267...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-09-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50 €
0682287643 0692673296
Shes Toke Lac 10500 m2!Toke bujqesore ne Fshat Lac me dokumenta te rregullta pronesie., cmimi 15 €, tel 0682546850...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-08-2015
Rajoni: ne Kurbin
Njoftim nga Agjensi-Kompani
15 €
0682546850
Shesim nje truall 450 m2 per ndertim shtepie ne Sarande.. Trualli ndodhet .ne kuroren 2 parcela 39 .me dokumenta te regullta,me te drejte ndertimi 210m2 ., c...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-08-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
20,000 €
00302111840575 00306985750546
Shitet toke ne Fshat Lac buze rruges per ne qytetin e Lacit. Toka ka siperfaqe 12,000 m2,shitet per arsye ekonomike., cmimi 28 €/m2 i diskutueshem, tel 0692586235...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-08-2015
Rajoni: ne Kurbin
Njoftim nga Agjensi-Kompani
28 €
0692586235
Shitet toke Are me siperfaqe 10,000 m2 ndodhur ne rrugen hyrese te Lacit. toka ka dokumenta te rregullta dhe shitet e pandare., cmimi 25 €/m2 i diskutueshem, tel 0692045750...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-08-2015
Rajoni: ne Kurbin
Njoftim nga Agjensi-Kompani
25 €
0692045750
Shitet toke prane bregdetit te Karpenit ne KAVAJE . Toka ka siperfaqe 4000 m2. Ka dokumenta te rregullta. Ndodhet ne nje zone me perspektive turistike., cmimi 25 €, tel 03556935566...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-08-2015
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
25 €
0355693556620
Shitet Toke prane Hidrovorit Karpen Qerret . Toka ka siperfaqe 5200 m2 dhe shitet me cmim te arsyeshem duke patur parasysh qe ndodhet ne zone bregdetare., cmimi 18 €, tel 068267242...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-08-2015
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
18 €
0682672425 035542275862
Shitet Toke Are prane Hidrovorit Qerret Kavaje, ndodhur prane detit Adriatik., cmimi 20 € i diskutueshem, tel 035542282046, email: universprojekt.al@gmail.com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-08-2015
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
20 €
035542282046
Shitet toke ne n.b.frutore shume prane detit. Toka ndodhet ne kodrat e Durresit. Siperfaqe e tokes eshte 2800 m2, cmimi 7 €/m2, tel 0692411242...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-06-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
7 €
0692411242
Shitet toke truall per shtepi me siperfaqe 600 m2 .(add,RR Andrea Stathi,Korce ) mbrapa Drejtorise te bujqesise. Cmimi 6000 lek/m2 , cmimi i diskutueshem, tel 0696898606, 07:00 - 2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
0696898606
Shitet toke truall per shtepi me siperfaqe 600 m2 .(add,RR Andrea Stathi,Korce ) mbrapa Drejtorise te bujqesise. Cmimi 6000 lek/m2 , cmimi i diskutueshem, tel 0696898606, 07:00 - 2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
0696898606

U gjenden: 571  |  Klasifikimi:

 
Banerat