e SHtunë, 23 Qershor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 560  |  Klasifikimi:

toke ne Shitje, Lezhe Sun Real Estate Ofron për shitje një Tokë + Arë me sipërfaqe, 8000m² me adresë: Tale, Lezhe dhe 2km e 500m nga bregu i detit. * Përbërja e Tokës: - Ndod...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 12-10-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
320,000 €
666666765 0666666765
Shitet ose jepet me qera toke TOKA NDODHET NE RRETHIN E KURBINIT, RREZE AUTOSTRADES TIRANE- SHKODER. 1 KM NGA RRETHRROTULLIMI I KOSOVES, 15 KM NGA PORTI I SHENGJINIT.TOKA NDODHET N...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 12-10-2017
Rajoni: ne Kurbin
Njoftim nga Individ
30,000 €
0685204472
PLAZH DURRES SHITET APARTAMENT ME GARAZH 125M+25M ME HIPOTEKE AFER URES TE DAJLANIT KATI 4 KA 3DHOMA 2WC SALLON GUZHIN 3 BALLKONE DHE GARAZH PERSONAL 25M E PA BANUAR NUMUR TELEFONI...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-10-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
55,000 €
00306938042627
Shitet toke ne Gjirokaster me sip. 6800 m2, me hipoteke dhe certifikate pronesie., cmimi 62,000 € i diskutueshem, tel 0692100816, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-10-2017
Rajoni: ne Gjirokastër
Njoftim nga Individ
62,000 €
0692100816
Toke ne shitje ne Theth Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/ me sipërfaqe totale prej 1515 m² dhe me adrese në Theth, Malesi e Madhe. Prona është e parrethuar.Toka shtrihet ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-09-2017
Rajoni: ne Malësine e Madhe
Njoftim nga Individ
75,000 €
+355666666765 +355695292667
Shitet toke prane Autostrades Tirane - Lezhe, fshati Gajush, 100 m nga autostrada. Shitet 6000 m2 (6dylym) toke., tel 0692654704...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 31-08-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
0692654704
Okazion,Shitet toke sip 26500m2 Pjesa me e madhe eshte mbjellur me 750 rrenje lajthia + 600 rrenje kumbulla italiane te kuqe + 200 rrenje kivi etj. Toka eshte e pershtatshme edhe ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-08-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
135,000 €
0692883398
Toke ne shitje ne Shiroke perballe kalase Rozafa Sun Real Estate ofron per shitje nje truall te pozicionuar ne nje zone perfekte per ndertim me nje shtrirje te gjere ne kodren perg...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-08-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
+355666666765 +355695292667
Truall Qafe-Kashar 2000m2 perballe Megatek, me dalje ne rrugen dytesore, 90euro/m2, cmimi 180,000 €, tel 0672031238...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-08-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
180,000 €
0672031238
Truall ne shitje ne Boge Malesi e Madhe! Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 3135 m² dhe me adrese në Bogë, rrugës për Theth. Prona ndahet perkate...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-08-2017
Rajoni: ne Malësine e Madhe
Njoftim nga Individ
40,000 €
+355666666765 +355695292667
Toke ne shitje prej 7000m² ne Omaraj/Vrake Shkoder! Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake. Toka ka nje siperfaqe prej 7 dynym (7000m²) dhe eshte e...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-08-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
110,000 €
+355666666765 +355695292667
Shitet 550m2 truall i ndodhur prane unazes te Kolegji Turk Shkoder. Cmimi 62000€ Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile. Zona eshte mjaft e qete per banim ka vete...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-07-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
62,000 €
0692883398
Toke/Truall ne shitje ne Velipoje Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë) me sipërfaqe totale 4 dynym (4.000 m²) me adresë në Velipoje. Toka ka forme te rregullt drejtk...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-07-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
80,000 €
+355666666765 +355695292667
SHITET TOKE 450 m2 ne Tirane! TOKA NDODHET NE TIRANE, YZBERISHT ZONE KADASTRALE NR. 3866 (NE KOMBINAT), ESHT 450 m2, e RRETHUAR ME BLLOQE ME CERTIFIKATE PRONSIE. PERSHKOHET NGA DY...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-07-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
80,000 €
00306945743472 00306975548074
Shitet 2500 m2 toke prane By-passit Shkoder! Cmimi 3000 leke m2 toka eshte e pershtatshme per ndonje ndertim shtepie ose ndonje punishte. Ndodhet 200m nga Busti i 5 heronjeve. ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-07-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
0692883398
Shiten 1200 m2 toke 300m afer plazhit te Qerretit. Shiten 1200 m2 vend afer plazhit se Qerretit. Vendi qëndron vetem 300m nga plazhi. Vendi i ka 3 apartamente dhe 1 kuzhin. Dokumen...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2017
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Individ
145,000 €
0041762305987 0041787075695
Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe 1.000 m2 , afer Dardania Resort dhe Restorant Spiranca, 150 metra distance nga bregu i detit, e pershtat...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
35,000 €
0697763141
Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te pershta...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-07-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
20,000 Lek
+355666666765 +355695292667
Shitet në Berdenesh të Sarandës një parcelë afër detit prej 3281 m2, me cmimin surprizë 55 Euro/m2. Trualli është i hipotekuar qysh në vitin 1996, konform të gjitha rregullave dhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-07-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
60 €
0692158156 042320675
Toke ne shitje ne Velipoje! Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne Velipoje, te pozicionuar ne kah te Hotel 'Globi' dhe me dalje ne rrugen kryesore Shkoder-Velipoje. Tok...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-07-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
37,000 €
+355666666765 +355695292667

U gjenden: 560  |  Klasifikimi:

 
Banerat