e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 572  |  Klasifikimi:

Kapanon + tokë me qira Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk, te Harku i Bërdicës. ✔Cilësitë e kapanonit: - Kati i p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
2,000 €
666666765 0666666765
Truall për shitje në Shirokë Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave në krah të lumit Buna, në Shirokë. ✔Cilësitë e truall...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
350,000 €
666666765 0666666765
Shiten 1000m2 toke me kapanon te vjeter Toka ndodhet buze unazes lindore ne Shkoder. Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. Cmimi 170.000€ Kontakto Amarildo Sterkaj ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
170,000 €
0692883398
Shiten 6000m2 toke e ndodhur ne Kosan (Pjetroshan) Toka ka te bere gati shpim 80m me uje 12 muajt e vitit. Pishine thuajse e gatshme Rrethim i tokes me zokolature. Cmimi okazi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 16-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
38,000 Lek
0692883398
Shiten 1000m2 te ndodhura ne Plazhin Velipoje. Ndodhet ne vije te drejte ajrore me kompleksin fishta rreth 1 km nga vija bregdetare. Cmimi 80€/m2 Opsionale mund te behet nderr...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
80,000 Lek
0692883398
Shtëpi private + truall në shitje në Shirokë Shkoder Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private + truall me një sipërfaqe 1243 m², me vendndodhje në Shirokë. ✔Cilësitë e ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
250,000 €
666666765 0666666765
Shitet ose jepet me qira toke sip 1600m2 Toka ndodhet prane unazes Shkoder Mund te jete pozicion i pershtatshem per ndonje fabrike, punishte , ose vend i pershtatshem per ndert...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
192,000 €
0692883398
Shkoder Tokë në shitje 20'000 lekë/m² Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet Haxhija”, rruga “Bashej”, Ndocej. Në përbë...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-02-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
54,400,000 Lek
666666765
Super okazion! Shitet 1000m2 toke + 180m2 shtepi e gatshme ( e perbere nga 2 hyrje 2+1 nga 90m2 secila) Cmimi super okazion vetem 52000€ Ndodhet prane Shtojit te Ri vetem 50m ng...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-01-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
52,000 Lek
0692883398
Shkoder Shitet truall 150m2 me nje shtepi te vjeter e ndodhur be L.Xhabije prane rruges kryesore. Cmimi 55000€ Mund te nderrohet me nje apartament 2+1 ose 3+1 ne Shkoder. Kont...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-01-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
55,000 Lek
0692883398
Shiten 2660m2 toke. Toka ndodhet 5 minuta larg nga Restoran Saraj Shkoder. Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. 50% e tokes eshte e mbjellur me vreshta ne prodhim. ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-01-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
46,000 €
0692883398
Shiten 5000m2 toke Toka ndodhet 1 km nga busti i 5 Heronjve ne Shkoder. Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. Cmimi okazion vetem 12€/m2 Kontakto Agjent Imobiliar Ama...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-01-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
60,000 €
0692883398
Shitet truall 60.000 eyro Ndodhet ne Shkallnur-Durres Muharremi Pushkin-, cmimi 60,000 €, tel 6975586397...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-01-2018
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
60,000 €
6975586397
Shiten 6000m2 toke e ndodhur ne Kosan Shiten 6000m2 toke e ndodhur ne Kosan (Pjetroshan) pak km pa mberritur ne Bajze! Toka ka te bere gati shpim 80m me uje 12 muajt e vitit. P...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-01-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
38,000 €
0692883398
Parkim Me nje projekt unik ne garazhde dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
14,000 €
0697237900
Parkim Me nje projekt unik ne garazhde dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
14,900 €
0697237900
Shitet Truall 400 m2 fshati fikas komuna petrele , me dokumenta te regulla ,Trualli ka rruge dhe pus . Te interesuarit te kintaktojne per detaje te metejshme, cmimi 40 €, tel 0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
40 €
0698271221
Truall prej 876m² ne shitje ne Shkoder! Sun Real estate ofron per shitje nje truall me siperfaqe 876 m², me vendodhje ne Rr. "Lin Delia". Ne nje pjese te truallit eshte ndertuar nj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
275,000 €
+355666666765 +355695292667
Shitet toke panoramike ne Tirane 2000 m2 ne nje zone shume te qete dhe piktoreske. Me perspektive zhvillimi per vila sipas studimit te zones. Ndodhet buze nje liqeni te vogel me nj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0697497687
Shitet Toka ne verri ,konuna mbrostar Fier. Toka ndodhet buze rruge 4000m2 . ndertimore ose bujqesore, cmimi 40,000 Lek i diskutueshem, tel 0666183354, 0693039826...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 19-12-2017
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
40,000 Lek
0666183354 0693039826

U gjenden: 572  |  Klasifikimi:

 
Banerat