e SHtunë, 23 Qershor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 560  |  Klasifikimi:

Shesim nje truall 450 m2 per ndertim shtepie ne Sarande.. Trualli ndodhet .ne kuroren 2 parcela 39 .me dokumenta te regullta,me te drejte ndertimi 210m2 ., c...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-08-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
20,000 €
00302111840575 00306985750546
Shitet toke ne Fshat Lac buze rruges per ne qytetin e Lacit. Toka ka siperfaqe 12,000 m2,shitet per arsye ekonomike., cmimi 28 €/m2 i diskutueshem, tel 0692586235...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-08-2015
Rajoni: ne Kurbin
Njoftim nga Agjensi-Kompani
28 €
0692586235
Shitet toke Are me siperfaqe 10,000 m2 ndodhur ne rrugen hyrese te Lacit. toka ka dokumenta te rregullta dhe shitet e pandare., cmimi 25 €/m2 i diskutueshem, tel 0692045750...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-08-2015
Rajoni: ne Kurbin
Njoftim nga Agjensi-Kompani
25 €
0692045750
Shitet toke prane bregdetit te Karpenit ne KAVAJE . Toka ka siperfaqe 4000 m2. Ka dokumenta te rregullta. Ndodhet ne nje zone me perspektive turistike., cmimi 25 €, tel 03556935566...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-08-2015
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
25 €
0355693556620
Shitet Toke prane Hidrovorit Karpen Qerret . Toka ka siperfaqe 5200 m2 dhe shitet me cmim te arsyeshem duke patur parasysh qe ndodhet ne zone bregdetare., cmimi 18 €, tel 068267242...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-08-2015
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
18 €
0682672425 035542275862
Shitet Toke Are prane Hidrovorit Qerret Kavaje, ndodhur prane detit Adriatik., cmimi 20 € i diskutueshem, tel 035542282046, email: universprojekt.al@gmail.com...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-08-2015
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
20 €
035542282046
Shitet toke ne n.b.frutore shume prane detit. Toka ndodhet ne kodrat e Durresit. Siperfaqe e tokes eshte 2800 m2, cmimi 7 €/m2, tel 0692411242...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-06-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
7 €
0692411242
Shitet toke truall per shtepi me siperfaqe 600 m2 .(add,RR Andrea Stathi,Korce ) mbrapa Drejtorise te bujqesise. Cmimi 6000 lek/m2 , cmimi i diskutueshem, tel 0696898606, 07:00 - 2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
0696898606
Shitet toke truall per shtepi me siperfaqe 600 m2 .(add,RR Andrea Stathi,Korce ) mbrapa Drejtorise te bujqesise. Cmimi 6000 lek/m2 , cmimi i diskutueshem, tel 0696898606, 07:00 - 2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
0696898606
Shitet Truall Durres, Shkozet,Siperfaqe 1000 m2 tek rrethrrotullimi i Shkozetit perballe fabrikes se cimentos dhe ngjitur me Pespa Alumin. Me dokumentacion te rregullt hipoteke, cm...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
120 €
0695649533 0688453375
Shes Truall ne Sarande 380m2 15000 leke/m2 Dokumenta: Vendimi i bashkis planimetria e sheshit te ndertimit. Procesverbali i piketimit te sheshit te ndertimit . Akt vleresimi i trul...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
5,700,000 Lek
+355692909719
SHES TRUALL 550 M2 TEK KODRA E PRIFTIT. ME HIPOTEK SHES TRUALL PER VILA NE NJE NGA ZONAT ME TE BUKURA TE TIRANES, NE KODREN E PRIFTIT. TRUALLI ESHTE 556 M2. MUND TE SHITET DHE E ND...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0673900808
Shitet toke ne gjirin e Lalzit 3500m2 ,Toka nuk ndahet ..40Euro m2 ,Toka ka te gjithe dokumentat e duhura ,certifikat pronsie ,pronar i vetem ,Toka ka pamje nga deti ,eshte koder ,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
140,000 €
0674010888
Shitet, truall,Ksamil Sarande, 300 m2, me pamje nga deti, cmimi 180,000 € i diskutueshem, tel +46722695633, +46707443171, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-06-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
180,000 €
+46722695633 +46707443171
Shitet truall ne Tirane ,Zona/Rruga : Karl Gega, ngjitur me stacionin . e trenit, Tirane! Shitet truall me siperfaqe totale 486 m2 (sip. ndertimi 127 m2, ndertim i vjeter 1-katshe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-06-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
800,000 €
0665909083
Tirane, shes truall 350 m² 100 Euro/m² Truall prane bulevardit blu Kamez 300 m2 deri ne 350 m2! Shitet per arsye ekonomike me te gjitha dokumentat e nevojshem. per me shume kontak...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 31-05-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0682095449
OKAZION Shitet toke ne autostrad te rrethrrotullim!!Sip. 3360 m2 toke ne autostraden Tirane-Lezhe ne rrethrrotullimin ne hyrje ne LAC . Toka eshte ngjit me Mish Zgare HIDRI .Toka e...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-05-2015
Rajoni: ne Kurbin
Njoftim nga Individ
85,000 €
0666074555
Shitet Truall Zona/Rruga : Kuvendi Franceskan! Shes ose jap me qera truall 12000 m2, ne zonen e Porto Romanos pa shkuar tek Depozita, me tapi. Parcela afer rruges A.Goga. Per ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-05-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
40 €
0668066686
Tirane, Shesim toke Truall ne Rr. Kongresi I Lushnjes Tirane, Shesim toke Truall ne Rr. Kongresi I Lushnjes, prane hotel Mondial. Trualli me siperfaqe 225m2 eshte i pershtatshem pe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-05-2015
Rajoni: ne Tirane
337,500 €
0672053361
Shes truall ne Borsh , Sarande. Shesim truall 4000 m2 ne fshatin Borsh, ne lagjen e pare ne hyrje te fshatit. Trualli ndodhet prane rruges nacionale. Trualli eshte i pershtatshem p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-05-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
30 €
00355664089484.

U gjenden: 560  |  Klasifikimi:

 
Banerat