e SHtunë, 24 Shkurt 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 538  |  Klasifikimi:

Shitet toke ullishte nje tok ne Karroq i math te diga Elbasan 5000 m3, cmimi 5,000 Lek i diskutueshem, tel 0692870605...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-04-2016
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
0692870605
Shitet Toke me cmim Okazion!! Toka gjendet ne Autostraden Tirane-Durres,ne krah te ish Universitetit Kristal.Kufizohet me rruge dhe sitemi i kanalizimeve eshte i perfunduar.Shitet ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-04-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0692139182
Shitet Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet toke ne Vermosh,afer doganes.Toka ndodhet ne buze te rruges dhe ka siperfaqe prej 7500 m². Tashme kjo rrug...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-04-2016
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
55,500 €
0035522247570 00355666666765
Shitet Truall 680 m2 ne Sauk tek zona e senatoriumit rruga Dhimiter Mihali!Lutem per me shum te dhena kontaktoni ne tel 0694796952 cmimi 120 €/m2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-04-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
120 €
0694796952
Shitet toke ne Valias Tirane , 1 dylym toke, eshte mu ne krahe te rruges, per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit , tel 0694060173, 0694060173, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 28-03-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0694060173 0694060173
Shitet truall me siperfaqe prej 619 m², ku momentalisht jane 3 lavazhe. Trualli ndodhet te Pazari i Vjeter ku sipas planit urbanistik te shkodres ka mundesi ndertimi. Per nga pozic...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-03-2016
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
480,000 €
0035522247570 00355666666765
Shes toke me siperfaqe 3000m ne Spille, Kavaje. Toka eshte ne koder dhe me pamje te plote nga deti, ideale si per ndertim banimi apo objekt biznesi turistik., cmimi 30 €/m2, email...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-03-2016
Rajoni: ne Kavajë
30 €
0682099377 42241562
SHITET TOKE NE SHENGJIN me siperfaqe 2000 m2 e cila ndodhet ne Kune-Vain. Toka ndodhet ne vije te pare te ndertimit,100 metra nga "Restorant Bar Havana",Shengjin. Eshte nje zone ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-03-2016
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
110,000 €
0693291269
Truall ne Ksamil, 1.2 hektar. Shitet Truall ne Ksamil, Rruga Riviera, Lagjia Nr.3, Ksamil, kodi postar 9706. Trualli ndodhet 10 metra larg detit. Positat Gjeografike: Verip...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-03-2016
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
Shitet truall ne Uje Ftohte Vlore Shitet 10000 m (mund te ndahet) truall ne Uji Ftohte 500 m nga deti .Te interesuarit te kontaktojne per me teper,, cmimi i diskutueshem, tel 06...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-02-2016
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0674792677
Shitet Truall ne Korce! Me nje siperfaqe 303 metra katror, Trualli ndodhet ne Korce buze rruges ,Perballe Drejtorise se Bujqesise ,, Eshte 80 m siper servisit te makinave E & ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 14-02-2016
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
100 €
082252815 0698545495
Shitet nje truall 200 m2 ne lagjen Kala 30m larg rruges Unaze. Prone e blere me dokumenta te rregullta. Cmimi diskutohet ne momentin e blerjes, cmimi i diskutueshem, tel 0683629437...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 12-02-2016
Rajoni: ne Berat
Njoftim nga Individ
0683629437
SHITET TOKE NE VLORE ADRESA: RRADHIME(NE RRUGEN KRYESORE) 4250 M2, ME HIPOTEKE, CMIMI 120 EURO/M2 (I DISKUTUESHEM) NR CEL: 0692140280, cmimi 120 €, tel 0692140280...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-02-2016
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
120 €
0692140280
SHITET TRUALL! SIP. e truallit 300 m2 , vendodhja :Sauk,, cmimi 30,000 € i diskutueshem, tel +355693153345, 00306947746161, 08:00 - 20:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-02-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 €
+355693153345 00306947746161
OKAZION! SHITET 3000 m2 NE BREGDET NE ZONEN E KALLMIT, DURRES. Me certifikate te rregullt pronesie. Toka kufizohet ne perendim me detin, ne lindje me rrugen Kepi Melie (te konservi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-02-2016
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
35 €
00393295819942 00393804783770
Shitet toke prane Humelices Gjirokaster me siperfaqe 6500m2 150metra larg nga rruga kryesore me cmim te arsyeshem,cmimi i diskutushem. Per shum ju lutem telefononi., cmimi i disku...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-02-2016
Rajoni: ne Gjirokastër
Njoftim nga Individ
0698687294
Durres Shitet truall 216 m2 me certifikat hipotekore dhe tapi gati per ndertim .Trualli ndollet ne lagjen 13 hekurrudha plazh Durres 600 metra nga deti. Cmimi 150 Euro/m2 cel 0692...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-01-2016
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
32,000 €
0692336889
Ofroj per shitje toke!!Shitet toke ne Vrine Sarande ne afersi te Lundres Ksamil.Me cemime te arsyeshem.. Une poseduesi i kesaj toke e jap per arsye mosperdorimi....Dhe me nje cemi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-01-2016
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
+355674808359
Shitet toke bujqesore Tiranë, në Petrelë në zonën (Ibe e poshtme), e përshtatshme për vreshtari, pemtari etj. Siperfaqja e tokës është 25 000 m2., cmimi 17 €/m2 i diskutueshem, tel...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-01-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
17 €
0675112032 0692112683
Shitet truall ndertimi ne rrugen "Siri Kodra"(perballe "Ndermarrjes se Tensionit te Larte"me pak se 100m nga bulevardi i ri zgjatim i bulevardit "Zogu i Pare") -Siperfaqja e tru...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-01-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
1,000 €
0697588628

U gjenden: 538  |  Klasifikimi:

 
Banerat