e SHtunë, 23 Qershor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 560  |  Klasifikimi:

Shitet Toke Kemi per te shitur toke me dokumenta te hipotekuara. Toka ndodhet ne Grude te Re(afer Stomit te Golemit), Shkoder. Sip=2 dynym e 660m(katror). Cmimi 18000 Euro dynymi.,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-03-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
18,000 €
0672079104 0673953523
Shitet truall 300 m2 Shkozet Durres rruga e ish magazinave te shtetit zona kadastrale 8513. Trualli gjendet buze rruge (asfaltuar) dhe ka dalje direkte ne Durres, Plazh dhe Unaze...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-03-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
50,000 €
0666075009
LAC RRUGA E KOMBIT SHITET 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE LAC RRUGA E KOMBIT SHITET NGA PRONARI 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE PJELLORE E KLASIT TE PARE ME TAPI LAC AUTOSTRADE, ME HIPOTEKE D...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
6,500 €
+355692285025 +355682195251
Shitet Truall.1000 m2 ne Fier me çertifikat pronsie. Themele te ngritura per ndertim tre kate me sip 130m, te ngritura nga toka 1,4m. E rrethuar me mur. Uji te pijshem dhe kanalizi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-03-2017
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
0693449777
Shitet toke ne Marikaj Vore!! Okazion Shitet 2500m/katrore toke ne Marikaj, Vore. Maje kodre e pershtatshme per 3 vila, per rezidence, ferme, etj. E rrethuar. , cmimi 80,000 € i di...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
80,000 €
0662882889
SHITET TRUALL NE SHKOZET DURRES 400m2. Lagjja14 Rruga Ibraim Kodra.Me dekumenta te rregullta pronesie.Pronaret per te folur ne telefon rrojne ne Greqi., cmimi i diskutueshem, tel 0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-02-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
06979483552 06979483552
Shitet tokë prej 3 dynym në Tole/Lezhë Toka ndodhet ne Tale, Lezhe vetem 1500m larg Plazhit,dhe sherben per cdo lloj aktiviteti. (E pajisur me te gjitha dokumentet e nevojshme), cm...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-02-2017
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
30,000 €
0035522247570 00355666666765
SHitet Toke Truall ndodhet ne rrugen dytesore Shijak- Maminas Durres.Me siperfaqe 30.000 m/2.. Cmimi i arsyeshem, tel 0682162084...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-02-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
0682162084
shitet toke ndertimi 500m 2 ne zonen "korca e re" (ne kanali i gjancit perballe ish viles se partise) me dokumente krejt te regullta e afte per cdo veprim biznes ose individuale...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-01-2017
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
40,000 €
00306977851402 00306977851402
Shitet Truall + Ndertese ne Shkoder Toka gjendet ne Golem ne rruge kryesore interurbane. E gjithe hapesira perbehet nga : - Truall 500 m2 - Ndertese 341 m2 - Toke bujqesore...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-01-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
145,000 €
0035522247570 00355666666765
SHITET TRUALL 380M2 NE ELBASAN (SHQIPERI) LAGJA 5 MAJ ME DOKUMENTA TE RREGULLTA OSE JEPET ME % TE SHUMES TE NDERTIMIT 25% Rruga Vasil Kamami TEL: 00306946345510, cmimi i d...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-01-2017
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
00306946345510
Shes truall tek pishat e fllakes Durres, 11.7dylym, tok 800m larg detit!! Toka esht e rregullt me dekumenta ( hipotekuar) , shume e mir per turizem (ndertim) CMIMI 35€/meter katror...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-01-2017
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
35 €
+355692208723 +355684390546
Shitet truall tek pishat e fllakes Durres 11.7dylym, tok 800m larg detit toka esht e rregullt me dekumenta ( hipotekuar) , shume e mir per turizem (ndertim) 35€ meter katror. tel +...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-12-2016
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
35 €
+355692208723 +355684390546
Shitet Truall Sun Real Estate ju mirepret me 0 komison per bleresin. Shitet Truall me nje siperfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave ne krah te lumit Buna .Ne nje pjese te tr...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 22-12-2016
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
350,000 Lek
0035522247570 00355666666765
Shitet Truall ne Shkoder!! Cmimi 70,000 euro lutem per me shume te dhena kontaktoni ne 0035522247570 Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-11-2016
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
70,000 €
0035522247570 00355666666765
Shitet toke 300m2 prane shkolles tregtare lagja uji ftohte vlore toka eshte me te gjitha dokumentacionet e nevojshme eshte me nje cmim shume te leverdisshem, email: alehandroval...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-11-2016
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
Shitet Truall Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Truall per shitje me vendodhje Rruga " Mehmet Shpendi" , rreth 2 km larg nga Sheshi Rus. Trualli ka siperf...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-11-2016
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
220,000 €
0035522247570 00355666666765
Shitet Toke 8,300 m2 ne Fllake Durres, cmimi 125,000 €, per me shume te dhena me kontaktoni ne tel 0697626766, 08:00 - 23:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-10-2016
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
125,000 €
0697626766
Shitet toke ne autostraden Tirane - Durres, kilometri i 5-te, toke truall me hipoteke me nje ndertese ne te.Rruga Sekondare krahu i majte. Eshte perdorur si pike shitje karburanti....
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-10-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
15,000,000 Lek
0675433529
Shitet 1000m2 toke ne Shengjin.! Shitet toke me siperfaqe 1000 m2 ne Malin e Shengjinit e paisur me hipoteke. Prona ndodhet brenda studimit urbanistik e pershtatshme per ndertimi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-10-2016
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Individ
35,000 €
+355693291269

U gjenden: 560  |  Klasifikimi:

 
Banerat