e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 13  |  Klasifikimi:

Shitet Truall Shitet truall 1000m me çertifikat pronsie. Themele te ngritura per ndertim tre kate me sip 130m, te ngritura nga toka 1,4m. E rrethuar me mur. Uji te pijshem dhe kana...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-08-2018
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
0693449777
Shitet toke per ndertim Fier pran shkolles ' NUMANI' shitet 1000m toke me ÇERTIFIKAT, me themele te ngritura per tre kate me sip 130m, e rrethuar me mure, uje dhe kanalizime te lid...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-08-2018
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
10,000,000 Lek
0693449777
Shitet Toka ne verri ,konuna mbrostar Fier. Toka ndodhet buze rruge 4000m2 . ndertimore ose bujqesore, cmimi 40,000 Lek i diskutueshem, tel 0666183354, 0693039826...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 19-12-2017
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
40,000 Lek
0666183354 0693039826
Shiten 4 dylym toke.Lagjia Sheq i Madh Fier..150 Metra nga rruga kryesore..Cmimi--120 Milion lek i diskutueshem...Per me shum tel ne 069 53 79 909, cmimi 120,000,000 Lek i diskutue...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-12-2015
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
120,000,000 Lek
0695379909
Shitet toke ne Libofshe te Fierit. Toka eshte ne ane te rruges.Per me shume ifarmacione me telefononi., cmimi 135.000 €, tel 00306946226940, 00306945364175...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-05-2014
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
135,000 €
00306946226940 00306945364175
OKAZION !!! SHITEN 6 DYLYM TOKE NE ROSKOVEC!! SHITEN NE ROSKOVEC TE FIERIT NE NJE AMBJENT TE PASTER DHE SHUM MAHNITESE . TOKA PERMBAN ULLINJ TE VJETER DHE NJE THEMEL TE NGRITUR... ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-03-2014
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
40,000,000 Lek
0686336980 0686336850
SHITET TRUALL NE FIER ALBANIA shitet truall + objekti 3 kate shitet 500 m2 truall + objekti 3 kate me dokumenta te rregullta, çmimi i arsyeshem, pozicioni i favorshem per zyra dhe ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-09-2012
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
0696615315 0695744074
Shitet toke bujqesore ne Roskovec (Fier) me nje siperfaqe prej 7dm me certifikate pronesie, cmimi e diskutueshme, tel 0683242619, 0692761346, 07:00 - 22:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-05-2012
Rajoni: ne Fier
0683242619 0692761346
Shitet nje truall per banim, 800 m, ne qytetin e Fierit, me dokumenta. Cmimi 46 euro m2. Cel. 0666545477, cmimi 46 € e diskutueshme, tel 0666545377, 07:00 - 20:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 28-04-2012
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
46 €
0666545377
OKAZION. Shitet truall banimi, 800 m2, me dokumenta ne qytetin e Fierit. Cmimi 46 euro/m2, , cmimi 46 € e diskutueshme, tel 0666545377...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-04-2012
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
46 €
0666545377
Fier, shes Toke-Are ne Portez. Fier, shes Toke-Are ne Portez. Toka ka siperfaqe 3.000 m2, brenda se ciles ndodhet nej fushe mini-futbolli, prane saj ndodhet nje ndertese nje kat...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-03-2012
Rajoni: ne Fier
45 €
04480960 0672053361
SHITET, tokë,ne Fier 3000 m2, shitet Toke-Are. Toka ka siperfaqe 3.000 m2, brenda se ciles ndodhet nej fushe mini-futbolli, prane saj ndodhet nje ndertese nje kateshe 150 m2, momen...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-03-2012
Rajoni: ne Fier
45 €
044809606 0672053361
Fier, shes truall 7.500 m² 35 Euro/m² (Patos) Zona/Rruga : Patos *****************----Okazion----***************** Shitet Truall, me siperfaqe 7500 m2. Pozicioni i truallit...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-03-2012
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
35 €
0682047224

U gjenden: 13  |  Klasifikimi:

 
Banerat