e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 12  |  Klasifikimi:

SHITET TRUALL 380M2 NE ELBASAN (SHQIPERI) LAGJA 5 MAJ ME DOKUMENTA TE RREGULLTA OSE JEPET ME % TE SHUMES TE NDERTIMIT 25% Rruga Vasil Kamami TEL: 00306946345510, cmimi i d...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-01-2017
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
00306946345510
Shitet toke ullishte nje tok ne Karroq i math te diga Elbasan 5000 m3, cmimi 5,000 Lek i diskutueshem, tel 0692870605...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-04-2016
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
5,000 Lek
0692870605
Shitet toke 12 mijë metër toke ne Elbasan afër ish fushës së druve. Toka eshte e pajisur me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm. Mund të shitet edhe në pjesë. Për më shumë në tel...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-12-2015
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
0697308171
SHITET truall 2000m2 i mbjellur me hurma ndodhet 200m larg rruges nacionale elbasan cerrik 5km nga elbasani me dokumenta te rregullta cmimi 2500 lek/m2, tel 0673919647...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2015
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
0673919647
Shitet, truall, ne Elbasan Autostrada Elbasan-Metalurgji, km 6, 600 m2, Servis Automjetesh i kompletuar Siperfaqe e mbuluar 80 m2 2 ura ngritese (2.5 ton njera, 2 ton tjetra) K...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2013
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
6,500,000 Lek
0693573245
Shitet, toke ne Elbasan, rruges per Labinot prane Ures se Lizes, siperfaqa 500m2, ky truall mund te perdoret per ndertime te ndryshme, trualli esht i pajisur me dokumentacion te rr...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-05-2012
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
0695269750
Ofrojme toke per shitje ne Elbasan, prane Rruges N Ofrojme toke per shitje ne Elbasan, prane Rruges Nacionale Elbasan – Metalurgji. Toka ka siperfaqe 2620m2. Cmimi 10.000 Leke/...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-03-2012
Rajoni: ne Elbasan
10,000 Lek
044809606 0672053361
SHITET, tokë,ne Elbasan 2.620 m2, Ofrojme toke per shitje ne Elbasan, prane Rruges Nacionale Elbasan – Metalurgji. Toka ka siperfaqe 2620m2. Cmimi 10.000 Leke/m2 , i diskutueshem.,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-03-2012
Rajoni: ne Elbasan
10,000 €
044809606 0672053361
SHITET, tokë, ne Elbasan 6.500 m2, Ofrojme toke per shitje ne Peqin, prane autostrades Elbasan-Peqin. Trualli ka dokumenta te rregullta, eshte e paisur me energji elektrike dhe uje...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-03-2012
Rajoni: ne Elbasan
20 €
044809606 0672053361
JEPET ME % NDERTIMI ne Elbasan, truall, 6500 m2, buze unazes dhe afer tregut kryesor te qytetit, jepet truall me % ndertimi, sip. 6500m2 ,studimi 8-10-12 kate mbi toke, koeficenti...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 16-03-2012
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692182409 042269584
Ne Elbasan buze unazes dhe afer tregut kryesor te qytetit, jepet truall me % ndertimi, sip. 6500m2 ,studimi 8-10-12 kate mbi toke, koeficenti 60 % .Ofrohet me 27 %, tel 0692182409,...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-03-2012
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Agjensi-Kompani
0692182409 042269584
Shitet truall toke ne fshatin Hajdaran, Elbasan. Ky truall mund te perdoret per ndertime banese ose per mbjellje te bimeve bujqesore. Trualli eshte i pajisur me tapi te rregullt., ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-03-2012
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ

U gjenden: 12  |  Klasifikimi:

 
Banerat