e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 18  |  Klasifikimi:

SUPER OKAZION SHITET NDERTESE PLUS TRUALL ME CERTIFICATE PRONESIE Me siperfaqe totale 217m², kati perdhe. Objekti ndodhet ne Vlore. Objekti shitet me cmim mjaft te favorshem. C...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-04-2018
Rajoni: ne Vlorë
3,000 €
0682084735
Pershendetje Kam vendosur te shes token e cila ndodhet ne fshatin turistik dhe historik te Kanines. Toka ndodhet me pamje nga deti dhe prane rruges se re qe esht drejt perfundi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 28-11-2017
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
100,000 €
0682551218
Shitet toke 300m2 prane shkolles tregtare lagja uji ftohte vlore toka eshte me te gjitha dokumentacionet e nevojshme eshte me nje cmim shume te leverdisshem, email: alehandroval...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-11-2016
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
SHITET TOKE NE VLORE ADRESA: RRADHIME(NE RRUGEN KRYESORE) 4250 M2, ME HIPOTEKE, CMIMI 120 EURO/M2 (I DISKUTUESHEM) NR CEL: 0692140280, cmimi 120 €, tel 0692140280...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-02-2016
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
120 €
0692140280
Shitet Truall Në Orikum, 13 hektarë truall me projekt për vila.Trualli ka dokumenta te rregullta pronesie, cmimi 100 €/m2, tel 0675112032, 0692112683, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-01-2016
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
100 €
0675112032 0692112683
OKAZION !!! Shitet truall toke e lire me certifikate te rregullt pronesie. Siperfaqja totale eshte 600 m2. Vendodhja tek Rajoni nr.1 Lagjia Hajro Cakerri , mbas Kuzum Babase. T...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-12-2015
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
50 €
00355682061290
Shitet, truall, ne Vlorë 200 m larg Petroliferes Plazhi i vjeter, 2250 m2, në gjëndje të mirë, me pamje nga deti, , 2250 m2 truall i rethuar me mur 3 m te larte me 2 dyer te medha ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-04-2014
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
225,000 €
Shitet toke buze detit ne rajonin e Vlores!!Lutemi per me shume te dhena na kontaktoni ne , tel 0692151023...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-02-2014
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
0692151023
Shitet nje Truall ne Vlore KANIN,me sip. rreth 800m2. me Objekt Banimi te interesuarit ju lutem telefononi., cmimi i diskutueshem, tel 0683832572, 0698263989...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-02-2014
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
0683832572 0698263989
SHITJE TRUALLI NE PALASE ( DHERMI ) OKAZION SHITJE TOKE VENDI: PALASE (DHERMI) EMRI: ADHENDRI SIPERFAQE: 17800 M² CMIMI: 80 EURO/ M² i diskutueshem Toka eshte ne nje distance...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-08-2013
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
80 €
00355692155541 00355662155541
SHITJE TRUALLI NE PALASE ( DHERMI ) OKAZION SHITJE TOKE VENDI: PALASE (DHERMI) EMRI: ADHENDRI SIPERFAQE: 17800 M² CMIMI: 80 EURO/ M² i diskutueshem Toka eshte ne nje distance...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-08-2013
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
80 €
00355692155541 00355662155541
Shitet Toke me Truall :Shitet nje toke 1 dylym me 1 truall te vogel te ndertuar , Toka ndodhet ne fshatin Radhime Vlore me dokumenta te rregullta Certifikat pronesie per me teper i...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-07-2012
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
0694845998
SHITJE TRUALLI NE PALASE ( DHERMI ) OKAZION SHITJE TOKE VENDI: PALASE (DHERMI) EMRI: ADHENDRI SIPERFAQE: 17800 M² CMIMI: 80 EURO/ M² i diskutueshem Toka eshte ne nje distance...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-05-2012
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
80 €
00355692155541 00355662155541
Vlore, Dhermi Shes Kullote me siperfaqe 2250 m2. Vlore, Dhermi Shes Kullote me siperfaqe 2250 m2. Kullote me siperfaqe 2250 m2, me dokumenta te rregullta pronesie , ndodhet buze rr...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-04-2012
Rajoni: ne Vlorë
80 €
0672053361 04480960
SHITET TOKE TE NE FSHATIN KANIN 2 klm LARG NGA QYTETI I VLORES TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE nr e tel per iformacion...toka ndodhet n fshatin kanin 2 klm larg nga qyteti i vlor...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-04-2012
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
100 €
0696577025 0696577025
Vlore, shes Truall ne Zvernec Vlore, shes Truall ne Zvernec. Truall me siperfaqe 5000 m2 me dokumenta te rregullta pronesie.Eshte zone turistike,shume i pershtatshem per ndertim ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-03-2012
Rajoni: ne Vlorë
78 €
044809606 0672053361
SHITET, truall,ne Vlore 5.000 m2, Truall ne Zvernec. Truall me siperfaqe 5000 m2 me dokumenta te rregullta pronesie.Eshte zone turistike,shume i pershtatshem per ndertim kompleks ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-03-2012
Rajoni: ne Vlorë
78 €
044809606 0672053361
SHITET, truall,ne Vlore 700 m2, me leje ndertimi ne Borsh. Truall me siperfaqe 700 m2, me leje ndertimi per Hotel-Restorant 3+1 kat, Trualli ka Energji Elektrike dhe Ujesjelles-Kan...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 16-03-2012
Rajoni: ne Vlorë
300,000 €
044809606 0672053361

U gjenden: 18  |  Klasifikimi:

 
Banerat