e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 126  |  Klasifikimi:

Parkim Me nje projekt unik ne garazhde dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
14,000 €
0697237900
Parkim Me nje projekt unik ne garazhde dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Agjensi-Kompani
14,900 €
0697237900
Shitet Truall 400 m2 fshati fikas komuna petrele , me dokumenta te regulla ,Trualli ka rruge dhe pus . Te interesuarit te kintaktojne per detaje te metejshme, cmimi 40 €, tel 0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
40 €
0698271221
Shitet toke panoramike ne Tirane 2000 m2 ne nje zone shume te qete dhe piktoreske. Me perspektive zhvillimi per vila sipas studimit te zones. Ndodhet buze nje liqeni te vogel me nj...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-12-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0697497687
Truall Qafe-Kashar 2000m2 perballe Megatek, me dalje ne rrugen dytesore, 90euro/m2, cmimi 180,000 €, tel 0672031238...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-08-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
180,000 €
0672031238
SHITET TOKE 450 m2 ne Tirane! TOKA NDODHET NE TIRANE, YZBERISHT ZONE KADASTRALE NR. 3866 (NE KOMBINAT), ESHT 450 m2, e RRETHUAR ME BLLOQE ME CERTIFIKATE PRONSIE. PERSHKOHET NGA DY...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-07-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
80,000 €
00306945743472 00306975548074
Toke ne shitje prane rruges Myslym Shyri Tirane!Shitet apo kembehet me 3 apartamente 2+1 ne qender te Tiranes me te njejten vlere., cmimi 300,000 €, tel 0673345555...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-07-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
300,000 €
0673345555
Shitet toke ne Vore ,fshati Mucaj,brezi i dyte,shitet toke me sip te ndryshme duke filluar nga 3.000-25.000m2 ,prone e trasheguar me certifikate pronesie ,cmimi varion nga 65€/m2-8...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 02-07-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0675543943
Shitet truall 92 m2 ne krah te maternitetit Glozheni Tirane, cmimi 800 €/m2, tel 0694790195...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 31-05-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
800 €
0694790195
Shitet toke ne krah te autostrades Tirane - Durres, ne krah te City Park Perballe Pramides me xhama Nikol Me dokumenta te rregullta, cmimi 69,000 € i diskutueshem, tel 068312333...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-04-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
69,000 €
0683123337
Shitet,toke ndertimi, Prush-Vaqarr-Tirane, 800m/ katror toke me dekumenta te rregullta te reja dhe te vjera, me rruge ne te dy krahet, zone ndertimi, rruga ka ndricim cel 06820993...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-03-2017
Rajoni: ne Tirane
64,000 €
0682099377
LAC RRUGA E KOMBIT SHITET 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE LAC RRUGA E KOMBIT SHITET NGA PRONARI 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE PJELLORE E KLASIT TE PARE ME TAPI LAC AUTOSTRADE, ME HIPOTEKE D...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
6,500 €
+355692285025 +355682195251
Shitet toke ne Marikaj Vore!! Okazion Shitet 2500m/katrore toke ne Marikaj, Vore. Maje kodre e pershtatshme per 3 vila, per rezidence, ferme, etj. E rrethuar. , cmimi 80,000 € i di...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-03-2017
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
80,000 €
0662882889
Shitet toke ne autostraden Tirane - Durres, kilometri i 5-te, toke truall me hipoteke me nje ndertese ne te.Rruga Sekondare krahu i majte. Eshte perdorur si pike shitje karburanti....
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 24-10-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
15,000,000 Lek
0675433529
Okazion shitet Shitet toke me ullinj ne Sauk me siperfaqe 1400 meter me cmimin okazion 20 euro per meter. Ullinjte japin prodhim . Telefononi 0662057014, tel 0...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 25-05-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0662057014
SHITET TOKE NE PRUSH!!Shitet toke ne Prush,Tirane Komuna Vaqarr me siperfaqe 800-1000 m2.Toka eshte e pershtatshme per ndertim privat ose per biznes. Toka eshte e pajisur me dokume...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-04-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
50 €
0693022218
Shitet Toke me cmim Okazion!! Toka gjendet ne Autostraden Tirane-Durres,ne krah te ish Universitetit Kristal.Kufizohet me rruge dhe sitemi i kanalizimeve eshte i perfunduar.Shitet ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-04-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0692139182
Shitet Truall 680 m2 ne Sauk tek zona e senatoriumit rruga Dhimiter Mihali!Lutem per me shum te dhena kontaktoni ne tel 0694796952 cmimi 120 €/m2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 05-04-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
120 €
0694796952
Shitet toke ne Valias Tirane , 1 dylym toke, eshte mu ne krahe te rruges, per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit , tel 0694060173, 0694060173, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 28-03-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0694060173 0694060173
SHITET TRUALL! SIP. e truallit 300 m2 , vendodhja :Sauk,, cmimi 30,000 € i diskutueshem, tel +355693153345, 00306947746161, 08:00 - 20:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-02-2016
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 €
+355693153345 00306947746161

U gjenden: 126  |  Klasifikimi:

 
Banerat