e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 35  |  Klasifikimi:

Shitet në Berdenesh të Sarandës një parcelë afër detit prej 3281 m2, me cmimin surprizë 55 Euro/m2. Trualli është i hipotekuar qysh në vitin 1996, konform të gjitha rregullave dhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-07-2017
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
60 €
0692158156 042320675
Truall ne Ksamil, 1.2 hektar. Shitet Truall ne Ksamil, Rruga Riviera, Lagjia Nr.3, Ksamil, kodi postar 9706. Trualli ndodhet 10 metra larg detit. Positat Gjeografike: Verip...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-03-2016
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
Ofroj per shitje toke!!Shitet toke ne Vrine Sarande ne afersi te Lundres Ksamil.Me cemime te arsyeshem.. Une poseduesi i kesaj toke e jap per arsye mosperdorimi....Dhe me nje cemi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 23-01-2016
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
+355674808359
Shesim nje truall 450 m2 per ndertim shtepie ne Sarande.. Trualli ndodhet .ne kuroren 2 parcela 39 .me dokumenta te regullta,me te drejte ndertimi 210m2 ., c...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-08-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
20,000 €
00302111840575 00306985750546
Shes Truall ne Sarande 380m2 15000 leke/m2 Dokumenta: Vendimi i bashkis planimetria e sheshit te ndertimit. Procesverbali i piketimit te sheshit te ndertimit . Akt vleresimi i trul...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
5,700,000 Lek
+355692909719
Shitet, truall,Ksamil Sarande, 300 m2, me pamje nga deti, cmimi 180,000 € i diskutueshem, tel +46722695633, +46707443171, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-06-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
180,000 €
+46722695633 +46707443171
Shes truall ne Borsh , Sarande. Shesim truall 4000 m2 ne fshatin Borsh, ne lagjen e pare ne hyrje te fshatit. Trualli ndodhet prane rruges nacionale. Trualli eshte i pershtatshem p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 07-05-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
30 €
00355664089484.
Sarande, shesim Toke ne Borsh. Toke me siperfaqe 2000 m2, 200 m larg detit, ne nje terren kodrinor, me studim per ndertim vilash 2-3 kateshe, me dokumenta te rregullta pronesie. C...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-08-2014
Rajoni: ne Sarandë
120 €
0672053361
Shitet toke ne ane te detit 6000 m2 me hipoteke ne Sarand Bunec Piqeras, PER CMIMIN LUTEMI NE KONTAKTONI tel 00306941472416...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-08-2014
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
00306941472416
Shitet truall ne Sarande me pamje fantastke nga deti!! Shitet truall 330 m, me pamje nga deti, 3 km nga qendra e qytetit 80 m nga rruga nacionale Sarande-Butrint, mbi ish kampin e ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 19-02-2014
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
30,000 €
0693646355
Shitet Truall ne lagjen "Baba Rexhep", 100 m afer detit me dalje ne rruge kryesore dhe rruge dytesore. Sip. 600 m2 me dokumenta te rregullta.Cmimi i diskutueshem. Shitet ose nder...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-02-2014
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
0692901474
Shitet toke ne Bunec Piqeras, ne ane te detit 4000 m2 me dokumenta te rregullta tel 00306981823750, 00306941472416, tel 00306981823750, 00306941472416...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 06-12-2013
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
00306981823750 00306941472416
ShItet truall 560,m2 ne kodra mbi turizmi ne Sarand., cmimi e diskutueshme, tel 00306982043394, 00302104906871, 07:00 - 18:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-10-2013
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
00306982043394 00302104906871
Sarandë rruga nacionale Sarande- Gjirokaster brezi i pare ,shitet truall, 3000 m2, me hipotekë, me mundësi ndërtimi, 50x60, sip.e ndërtesës 800 m2, me lejë ndërtimi, e ndricuar, pë...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-09-2013
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
00306972128312
SHITET toke ne ane te detit, 6000 m2 me dokumenta te rregullta ne Bunec Piqeras, tel 00306981823750, 00306980644477...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-09-2013
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
00306981823750 00306980644477
Kam nje truall ne Sarande rreth 400 m2, ndodhet mu ne pllajen e lartme te Sarandes ku mund te shikosh shume mire ishujt greke, eshte nje pike teper turistike, eshte me letra dhe te...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 15-07-2012
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
70 €
Ofroj per shitje ose bashkepunim nje siperfaqe toke prej 21 hektaresh ne vend kodrinor i cili eshte shume i pershtatshem per agrume,ullinj dhe vreshta. Ka burim uji dhe vendi esht...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 03-06-2012
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
0673017946
Sarande, shes Truall ne Rr.Turizmi prane Kanalit t Sarande, shes Truall ne Rr.Turizmi prane Kanalit te Cukes. Truall me siperfaqe totale 620 m2, ndodhet ne nje terren kodrrinor ne ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 19-05-2012
Rajoni: ne Sarandë
150,000 €
0672053361
Ksamil, ofrojme per shitje truall ndertimi 500m2. Ksamil, ofrojme per shitje truall ndertimi 500m2. Ofrojme per shitje truall nderimi ne Ksamil, 5 metra larg detit, toke e rreth...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-03-2012
Rajoni: ne Sarandë
250 €
044809606 0672053361
Sarande-Berdenesh, shes truall buze Deti. Sarande-Berdenesh, shes truall buze Deti. Truall me siperfaqe (15 HA) pjese e nje Gjiri, buze Detit, mundesi ndarje, mundesi shtese der...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 30-03-2012
Rajoni: ne Sarandë
90 €
044809606 0672053361

U gjenden: 35  |  Klasifikimi:

 
Banerat