e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 17  |  Klasifikimi:

Shiten 9 dylym toke tek urra e Turanit Korce vetm 2 kilometra nga qyteti i Korces. Toka ndodhet buze rruge dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Lutemi kush esht i interesuar pe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
35,000 €
00306949982532
shitet toke ndertimi 500m 2 ne zonen "korca e re" (ne kanali i gjancit perballe ish viles se partise) me dokumente krejt te regullta e afte per cdo veprim biznes ose individuale...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-01-2017
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
40,000 €
00306977851402 00306977851402
Shitet Truall ne Korce! Me nje siperfaqe 303 metra katror, Trualli ndodhet ne Korce buze rruges ,Perballe Drejtorise se Bujqesise ,, Eshte 80 m siper servisit te makinave E & ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 14-02-2016
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
100 €
082252815 0698545495
Shitet toke truall per shtepi me siperfaqe 600 m2 .(add,RR Andrea Stathi,Korce ) mbrapa Drejtorise te bujqesise. Cmimi 6000 lek/m2 , cmimi i diskutueshem, tel 0696898606, 07:00 - 2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
0696898606
Shitet toke truall per shtepi me siperfaqe 600 m2 .(add,RR Andrea Stathi,Korce ) mbrapa Drejtorise te bujqesise. Cmimi 6000 lek/m2 , cmimi i diskutueshem, tel 0696898606, 07:00 - 2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 18-06-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
0696898606
Shitet 3 dylym tokë në Korçë Rruga Antoni Athanas perball me kthesen e drenoves!! Tel: +355692659714, +306982908775, cmimi 40,000 € i diskutueshem, tel +355692659714 , +30...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 09-02-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
40,000 €
+355692659714 +306982908775
Shitet toke me sip. 1200m2 ne fshatin turistik te Voskopojes ne Korce.Trualli eshte me dokumenta te rregullta hipotekore. + shitet edhe pylli po ne fshatin turistik Voskopoje.Cmi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-08-2014
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
0698274144
Shitet truall poshte kampit te punetoreve ne KORCE rreth 4000 m katror buze rruges, i piketuar por jo i rrethuar,ballkoni i KORCES ,me te gjitha dokumentat e rregullta,te regjistru...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-10-2013
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
Shitet truall 4000m2 ne Korce Okazion.... Shitet nje truall 4000m2 ne dalje te qytetit te Korces, ne krah te rruges se Ersekes (ish-NPA). Trualli ka dokumente te rregullta hipoteko...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 11-09-2013
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
45 €
0695171636
Shitet truall dhe toke bujqesore ( 5000m truall,,5000m toke bujqesore).toka ndodhet pergjate rruges nacionale korce-pogradec.ne fshatin pirg.toka ndodhet cdo 2000m ne 5 vende te n...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 27-08-2013
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
0694266501 0666626766
SHITET truall ne Korçë ne Ish NPA, Ne dalje te qytetit ne rrugen Korce- Erseke, SHITET, truall, 2000 m2, me dokumenta te rregullta, me mundësi ndërtimi, me pamje shume te bukur, ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-07-2012
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
60 €
0695171636
Okazion.... Shitet nje sip. 4000m2 ne dalje te qytetit te Korces, rr. Ersekes. Trualli eshte me dokumenta te rregullta hipotekore dhe mund te shitet dhe me pjese. Trualli eshte 100...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 10-07-2012
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
50 €
0695171636
Korce, shes Truall ne Rr. nacionale Korce-Pogradec Korce, shes Truall ne Rr. nacionale Korce-Pogradec. Truall me nje siperfaqe 4995 m2, brenda ne truall ndodhet nje objekt Biznesi ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 28-06-2012
Rajoni: ne Korçë
700,000 €
0672053361
Korce, shes Truall prane Parkut Rinia Korce, shes Truall prane Parkut Rinia. Truall me nje siperfaqe 400 m2 me mundesi zgjerimi, ndodhet buze rruge kryesore. Brenda truallit ndodhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 29-05-2012
Rajoni: ne Korçë
19,000 Lek
0672053361
Shitet truall ndertimi ne fshatin turistik Dardhe te Korçes. Ka nje siperfaqe prej 1220 m2. , cmimi 3,500 Lek, tel 0693409331, 07:00 - 20:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-05-2012
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
3,500 Lek
0693409331
SHITET, truall, ne Korce 6000 m2, shes Truall tek ish-Serat. Trualli ka siperfaqe 6.000 m2 dhe eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Trualli eshte i pershtatshem per ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 17-03-2012
Rajoni: ne Korçë
90 Lek
044809606 0672053361
SHITET,truall ne Korce 25.000 m2, Truall + Magazine 3 km larg Korces. Trualli me siperfaqe 25.000 m2 ka nje Magazine me siperfaqe 2000 m2 e pajisur me zyre dhe mense ngrenie per pe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 16-03-2012
Rajoni: ne Korçë
50 €
044809606 0672053361

U gjenden: 17  |  Klasifikimi:

 
Banerat