e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube

U gjenden: 4  |  Klasifikimi:

Shitet toke ne Gjirokaster me sip. 6800 m2, me hipoteke dhe certifikate pronesie., cmimi 62,000 € i diskutueshem, tel 0692100816, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 08-10-2017
Rajoni: ne Gjirokastër
Njoftim nga Individ
62,000 €
0692100816
Shitet Toke me siperfaqe 3600 metra katror me vendodhje ne Gjirokaster. Toka eshte ne periferi , 2 kilometra larg qytetit te Gjirokastres ne afersi te fshatit topullaraj, 200 metra...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 21-06-2017
Rajoni: ne Gjirokastër
Njoftim nga Individ
+355698708259 +355685255846
Shitet toke prane Humelices Gjirokaster me siperfaqe 6500m2 150metra larg nga rruga kryesore me cmim te arsyeshem,cmimi i diskutushem. Per shum ju lutem telefononi., cmimi i disku...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-02-2016
Rajoni: ne Gjirokastër
Njoftim nga Individ
0698687294
OKAZION!! Shitet toke ne GJIROKASTER sip 3400 m2. Trualli eshte i hipotekuar dhe me te gjithe dokumentacionin perkates.Trualli gjendet ne GJIROKASTER TOPULLARAJ ne ane te rruges..m...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 20-11-2013
Rajoni: ne Gjirokastër
Njoftim nga Individ
36,000 €
0696334287

U gjenden: 4  |  Klasifikimi:

 
Banerat