e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Shiten 1000m2 te ndodhura ne Plazhin Velipoje. Ndodhet ne vije te drejte ajrore me kompleksin fishta rreth 1 km nga vija bregdetare. Cmimi 80€/m2 Opsionale mund te behet nderrim me nje apartament te ri 2+1 ne Shkoder Te interesuarit te kontaktojne Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp Agjensia e Sherbimeve Extra agjensiaextra.com, cmimi 80,000 Lek, tel 0
   Rajoni: ne Shkodër
   80,000 Lek
   Njoftim nga Individ
   0692883398  
   Njoftimi i Fundit: 05-02-2018
   Numri i Vizitorëve: 69
   Banerat


   FOTOGRAFI