e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Shitet ose jepet me qira toke sip 1600m2 Toka ndodhet prane unazes Shkoder Mund te jete pozicion i pershtatshem per ndonje fabrike, punishte , ose vend i pershtatshem per ndertim 1 ose 2 vila. Cmimi i shitjesnga 120euro/m2 zbret ne 100euro/m2 Toka mund te shitet edhe ne 2 pjese Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com, cmimi 192,000 €, tel 0
   Rajoni: ne Shkodër
   192,000 €
   Njoftim nga Individ
   0692883398  
   Njoftimi i Fundit: 02-02-2018
   Numri i Vizitorëve: 58
   Banerat


   FOTOGRAFI