e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Super okazion! Shitet 1000m2 toke + 180m2 shtepi e gatshme ( e perbere nga 2 hyrje 2+1 nga 90m2 secila) Cmimi super okazion vetem 52000€ Ndodhet prane Shtojit te Ri vetem 50m nga autostrada Shkoder Koplik ne Km e 2 Shkoder. Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com Agjensia e Sherbimeve Extra, cmimi 52,000 Lek, tel 0692883398
   Rajoni: ne Shkodër
   52,000 Lek
   Njoftim nga Individ
   0692883398  
   Njoftimi i Fundit: 30-01-2018
   Numri i Vizitorëve: 79
   Banerat


   FOTOGRAFI