e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Shitet truall 60.000 eyro Ndodhet ne Shkallnur-Durres Muharremi Pushkin-, cmimi 60,000 €, tel 6975586397
   Rajoni: ne Durres
   60,000 €
   Njoftim nga Individ
   6975586397  
   Njoftimi i Fundit: 10-01-2018
   Numri i Vizitorëve: 133
   Banerat


   FOTOGRAFI