e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
TOKE NE SHITJE Sun Real Estate ofron për shitje Tokë/Arë me një sipërfaqe 363.2m² dhe me adresë: Velipojë, Baks-Rrjoll, (pas hotel VILUNI). Toka Ka një sipërfaqe në formë drejtkëndore dhe është e rrethuar me murë me një lartësi 50cm. - Ndodhet afër detin, (5 minuta në këmbë). -Ndodhet në një zonë në zhvillim. - Toka ka dalje në rrugë kryesore. * DISPONON DUKUMENTA TË RREGULLTA* *ÇMIMI: 60€/M² * I DISKUTUESHËM* -Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com, cmimi 21,792 €, tel 666666765
   Rajoni: ne Shkodër
   21,792 €
   Njoftim nga Individ
   666666765  
   Njoftimi i Fundit: 07-12-2017
   Numri i Vizitorëve: 130
   Banerat


   FOTOGRAFI