e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Pershendetje Kam vendosur te shes token e cila ndodhet ne fshatin turistik dhe historik te Kanines. Toka ndodhet me pamje nga deti dhe prane rruges se re qe esht drejt perfundimit, e ashtuquajtur bypassi i Vlores. Toka aktualisht ka qen ne shfrytzimin e ullishtes por esht e pershtatshme per cfardolloj investimi qoft ai shtepi, hotel, lokal etj. Toka eshte me dokumentacion pronesije te rregullt me ligjet e reja. Madhesija e saj eshte 1,400m katrore Ju faleminderit per kohen e leximit., cmimi 100,000 €, tel 0682551218
   Rajoni: ne Vlorë
   100,000 €
   Njoftim nga Individ
   0682551218  
   Njoftimi i Fundit: 28-11-2017
   Numri i Vizitorëve: 451
   Banerat


   FOTOGRAFI