e Premte, 25 Maj 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
SHITET, tokë, 970 m2, ne Tirane, shitet Toke-Are me siperfaqe 970 m2 ne Mjull-Bathore. Toke me siperfaqe 970 m2, terren fushor, ndodhet buze rruges nacionale. I pershtatshem per biznes ose ndertim privat. Toka eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Cmim 100 Euro/m2, cmimi 100 €, tel 044809606, 0672053361
 • Metra Katrorë: 970
  Rajoni: ne Tirane
  100 €
  044809606  0672053361
  Njoftimi i Fundit: 17-03-2012
  Numri i Vizitorëve: 475


  FOTOGRAFI

  BUSINESS INFORMATION
  Tirana Real Estate

  Tirana Real Estate
  0672053361 / 044809606

  Te Gjitha Njoftimet: 1548 (View All Ads »)