e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Toke ne shitje prej 7000m² ne Omaraj/Vrake Shkoder! Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake. Toka ka nje siperfaqe prej 7 dynym (7000m²) dhe eshte e rrethuar nga te katra anet me mur rrethues. Hyrja realizohet nga dera kryesore, si e vetmja menyre per te aksesuar pronen. - Toka ne perberje ka nje pus prej 25 metrash te thelle si edhe sonde me shpim prej 60 metrash. - Gjithashtu gezon edhe nje impiant per vaditje, sepse aktualisht ka te mbjella disa peme te ndryshme frutore. - Ka dalje ne rrugen kryesore Shkoder-Koplik, pasi ndodhet ne vije dytesore. CMIMI 110'000 € (15,7 €/M²) *I NEGOCIUESHEM* Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com, cmimi 110,000 € i diskutueshem, tel +355666666765, +, email: sunrealestate.al@gmail.com
   Rajoni: ne Shkodër
   110,000 €
   Njoftim nga Individ
   +355666666765  +355695292667
   Njoftimi i Fundit: 09-08-2017
   Numri i Vizitorëve: 118
   Banerat


   FOTOGRAFI