e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
SHITET TOKE 450 m2 ne Tirane! TOKA NDODHET NE TIRANE, YZBERISHT ZONE KADASTRALE NR. 3866 (NE KOMBINAT), ESHT 450 m2, e RRETHUAR ME BLLOQE ME CERTIFIKATE PRONSIE. PERSHKOHET NGA DY RRUGE KRYESORE. , cmimi 80,000 € i diskutueshem, tel 00306945743472, 00306975548074, email: lorenasach@gmail.com, 08:00 - 22:00
   Rajoni: ne Tirane
   80,000 €
   Njoftim nga Individ
   00306945743472  00306975548074
   Njoftimi i Fundit: 18-07-2017
   Numri i Vizitorëve: 277
   Banerat


   FOTOGRAFI