e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Shitet 2500 m2 toke prane By-passit Shkoder! Cmimi 3000 leke m2 toka eshte e pershtatshme per ndonje ndertim shtepie ose ndonje punishte. Ndodhet 200m nga Busti i 5 heronjeve. Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398 , cmimi i diskutueshem
   Rajoni: ne Shkodër
   Njoftim nga Individ
   0692883398  
   Njoftimi i Fundit: 18-07-2017
   Numri i Vizitorëve: 123
   Banerat


   FOTOGRAFI