e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te pershtatshme per ndertim banese private, te nje pallati, ambient sherbimi etj. Toka ka dalje ne rrugen kryesore Bajram Curri si dhe ne Unazen e qytetit. Ne perberje te tokes eshte nje shtepi e vjeter dy kateshe me siperfaqe 386,3 m² per kat. Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. CMIMI 20'000 LEKE/M² (I NEGOCIUESHEM) Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com,tel +355666666765, +3556952, email: sunrealestate.al@gmail.com
   Rajoni: ne Shkodër
   20,000 Lek
   Njoftim nga Individ
   +355666666765  +355695292667
   Njoftimi i Fundit: 17-07-2017
   Numri i Vizitorëve: 130
   Banerat


   FOTOGRAFI