e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Truall ne shitje! Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocaj, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës. - Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë. - Ka një hapësire prej 225m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh. - Kjo prone është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie. ÇMIMI 40 MILIONË LEKË, cmimi 4,000,000 Lek i diskutueshem, email: sunrealestate.al@gmail.com
   Rajoni: ne Shkodër
   4,000,000 Lek
   Njoftim nga Individ
   +355666666765  +355695292667
   Njoftimi i Fundit: 30-06-2017
   Numri i Vizitorëve: 177
   Banerat


   FOTOGRAFI