e Martë, 23 Tetor 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Blejme toke me siperfaqie 3000-4000 m2 ndermjet hapsires nga Albi Mall, Ravine deri tek QMI (Qendra Mobilieve Italiane) afer Lipianit. Toka duhet te jete buze rruges kryesore, nuk ka rendesi se ne cilin krah dhe pranojme qe te kete edhe godina te ndertuara si Magazina, kapanone etj. Per ofertat ju lutemi na kontaktori ne kete e-mail ose ne Mob. +355 067 40 4646 , tel 0674004646, 0674004646, email: technicpartsshpk@gmail.com
   Rajoni: Prishtinë
   Njoftim nga Individ
   0674004646  0674004646
   Njoftimi i Fundit: 20-06-2017
   Numri i Vizitorëve: 131
   Banerat


   FOTOGRAFI