e SHtunë, 24 Shkurt 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Okazion!!! Shitet shtepi private,e vjeter me sip.toke 106 m2,mu ne qender te Korces ngjitur kishes dhe prefektures,zone muzeale me mundesi ndertimi vile 2- kateshe!!Cmimi 50,000 euro!!Me dokumenta te rregullta!Lutemi per me shume te dhena na kontaktoni ne mail-i themi.pano@gmail.com ose ne tel 0030 6949982532
   Rajoni: ne Korçë
   50,000 €
   Njoftim nga Individ
   6949982532  
   Njoftimi i Fundit: 30-05-2016
   Numri i Vizitorëve: 9026


   FOTOGRAFI