e Dielë, 4 Tetor 2015
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 397  |  Klasifikimi:

OKAZION! SHITET 3000 m2 NE BREGDET NE ZONEN E KALLMIT, DURRES. Me certifikate te rregullt pronesie. Toka kufizohet ne perendim me detin, ne lindje me rrugen Kepi Melie (te konservi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
35 €
00393295819942 00393804783770
Shitet nje truall 200 m2 ne lagjen Kala 30m larg rruges Unaze. Prone e blere me dokumenta te rregullta. Cmimi diskutohet ne momentin e blerjes, cmimi i diskutueshem, tel 0683629437...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Berat
Njoftim nga Individ
0683629437
Toke Ishull Shengjin. Shitet Toke Are me siperfaqe 3000 m2 ne zonen e lagunes se Vainit ne Lezhe. Toka ndodhet prane deges se lumit Drin dhe ka lidhje me rruge te zones. Cmimi per ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
3 €
069554127
Shitet toke per Banim ne Vore Me sip 1000-4000m2 25€/m2 i padiskutueshem me certifikate pronesie 900m larg nga autostrada rruge e asfaltuar ...e pershtatshme per banim magazine , t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
0685299838
Shitet Truall ne Korce! Me nje siperfaqe 303 metra katror, Trualli ndodhet ne Korce buze rruges ,Perballe Drejtorise se Bujqesise ,, Eshte 80 m siper servisit te makinave E & ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
100 €
082252815 0698545495
SHITET TRUALL! SIP. e truallit 300 m2 , vendodhja :Sauk,, cmimi 30,000 € i diskutueshem, tel +355693153345, 00306947746161, 08:00 - 20:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
30,000 €
+355693153345 00306947746161
SHITET TRUALL SHITET TRUALL 380M2 NE ELBASAN LAGJA 5 MAJ ME DOKUMENTA TE RREGULLTA OSE JEPET ME % TE SHUMES TE NDERTIMIT 25% Rruga Vasil Kamami TEL: 00306946345510, cmimi ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
1 €
00306946345510
Shes truall ne Shirok te sopis ( Suharek ) Shitet Truall me te gjitha domumentacionin e nevojshem. Madhsia e saj eshte 55 ari e barabart me 5500 metra katror. Cmimi asht i arsysh...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: Prizren
Njoftim nga Individ
165,000 €
+355682204905
Toke Kne Ishull Shengjin Shes nje siperfaqe Toke prej 8300 m2 prane lagunes se Kunes ne Ishull Shengjin. Toka mund te perdoret per rezervat rritje peshku. Ka dokumentacion te rreg...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Lezhë
Njoftim nga Agjensi-Kompani
350 Lek
0685682112
Shitet truall 225 metra katror tek 21 Dhjetori! Trualli ndodhet ne kryqezimin e 21 Dhjetorit mbrapa hotel ''Mondial'' Trualli eshte i hipotekuar. Pranohen dhe 50 mij euro paradhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
225,000 €
0692676520
Shitet toke 12 mijë metër toke ne Elbasan afër ish fushës së druve. Toka eshte e pajisur me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm. Mund të shitet edhe në pjesë. Për më shumë në tel...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Elbasan
Njoftim nga Individ
0697308171
Shitet Truall në Lundër me sipërfaqe 7000 m2, trualli është 100 metra larg unazes së madhe, në kodër. Trualli është me studim për vila dhe me dokumenta te rregullta pronesie., cmim...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
100 €
0675112032 0692112683
Ofroj per shitje toke!!Shitet toke ne Vrine Sarande ne afersi te Lundres Ksamil.Me cemime te arsyeshem.. Une poseduesi i kesaj toke e jap per arsye mosperdorimi....Dhe me nje cemi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
+355674808359
SHITET TOKE BUZE PLAZHI TE SPILLES SUPER CMIM!!! Shitet tokë 200m larg plazhit mahnitës të Spilles! Toka është 1.000m2 (33.33) me dokumentacion të rregullt. Për më shumë informa...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Kavajë
Njoftim nga Individ
60 €
0672586180 0699771900
Shitet Truall Në Orikum, 13 hektarë truall me projekt për vila.Trualli ka dokumenta te rregullta pronesie, cmimi 100 €/m2, tel 0675112032, 0692112683, 07:00 - 24:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
100 €
0675112032 0692112683
Shitet toke prane Humelices Gjirokaster me siperfaqe 6500m2 150metra larg nga rruga kryesore me cmim te arsyeshem,cmimi i diskutushem. Per shum ju lutem telefononi., cmimi i disku...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Gjirokastër
Njoftim nga Individ
0698687294
Shiten 4 dylym toke.Lagjia Sheq i Madh Fier..150 Metra nga rruga kryesore..Cmimi--120 Milion lek i diskutueshem...Per me shum tel ne 069 53 79 909, cmimi 120,000,000 Lek i diskutue...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
120,000,000 Lek
0695379909
OKAZION !!! Shitet truall toke e lire me certifikate te rregullt pronesie. Siperfaqja totale eshte 600 m2. Vendodhja tek Rajoni nr.1 Lagjia Hajro Cakerri , mbas Kuzum Babase. T...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Vlorë
Njoftim nga Individ
50 €
00355682061290
Shitet toke bujqesore , në zonën Marrinet,(arë), me sipërfaqe 23,000 m2. Eshte me dokumenta te rregullta pronesie, , cmimi 13 €/m2 i diskutueshem, tel 0675112032, 0692112683, 07:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
13 €
0675112032 0692112683
Shitet ullishte ne Vore Me sip 6200m2 me certifikate pronesie 15€/m2 pamje nga autostrada e pershtatshme per vila azile shkolla private etj..., tel 0685299838...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 04-10-2015
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
0685299838

U gjenden: 397  |  Klasifikimi: