e Mërkurë, 1 Tetor 2014
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 350  |  Klasifikimi:

Shitet truall ne Durres!! vendi sektor flak 1 km larg detit,8 dylym me 17.000 euro/dylymin. toka ka rruge dhe korent me letra me certfikata te rregullta pronsie. Objekti esht pe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
17,000 €
00355685106719 00355685106719
SHITET TRUALL NE SHKOZET-- DURRES! Ne Shkozet te Durresit, te blloku i magazinave, prane parkut te kolaudimit te automjeteve, ndermjet rrugeve “Asti Nushi” dhe “Asti Gogoli” si dhe...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Durres
80 €
0694292754 +35552906429
Shitet truall tek 21-shi 250 metra katror mbrapa hotel ''Mondial''. Trualli eshte me hipoteke. Pozicioni teper i favorshem., cmimi 400,000 € i diskutueshem, tel 0692676520, emai...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
400,000 €
0692676520
Okazion ! Shitet Toke ne Kallm . Durres SHITET TOKA 5000M2 ME HIPOTEK .TOKA NE KALLM KUFIZOHET ME UJIN DHE NDODHET TE BURIMI .ESHTE I VETMI BURIM QE KA UJE(TE PIJSHEM) NE KALLM...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Durres
80 €
+35552906429 0694292754
Shitet truall : Fshati Ibe - Komuna Berzhite prane shkolles se mesme . Shitet siperfaqja 2000 metra - 3000 metra dhe 4000 metra prane rruges kryesore . Trualli ka te gjitha dokumen...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
35 €
0689028080 0693577310
OKAZION !!! SHITET TOKE NE PLAZHIN KALLM DURRES 5000 M2 ME HIPOTEK TOKA NE KALLM KUFIZOHET ME UJIN DHE NDODHET TE BURIMI .ESHTE I VETMI BURIM QE KA UJE(TE PIJSHEM) NE KALLM., cmim...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Durres
80 €
+35552906429 0694292754
Shitet ullishte 6+2 dylym Lushnje (Blerimi) !! Shitet ullishte afer Blerimit ne Lushnje. Jane 2 parcela, njera 6 dylym dhe tjetra 2 dylym. Ullishtet jane ne prodhim (Ullinj kripsa...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: SHQIPËRI
Njoftim nga Individ
80,000 €
0600000000
Shitet truall te Lagja Re , Durres 199 m2 ,Me hipotek , me leje ndertimi . , cmimi 80,000 € i diskutueshem, tel 0694292754, +35552906429, email: evmalaj@gmail.com, 09:00 - 18:00...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Durres
80,000 €
0694292754 +35552906429
SHITET TRUALL PER NDERTIM . SHKALLNUR .DURRES SHITET TRUALL PER NDERTIM 330 M2 ME HIPOTEK 120 EURO M2, cmimi 120 €/m2, tel 0694292754, +35552906429, email: evmalaj@gmail.com, 09:...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Durres
120 €
0694292754 +35552906429
Shesim nje truall 450 m2 per ndertim shtepie ne Sarande.. Trualli ndodhet .ne kuroren 2 parcela 39 .me dokumenta te regullta,me te drejte ndertimi 210m2 ., c...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Sarandë
Njoftim nga Individ
20,000 €
00302111840575 00306985750546
Shitet 5000m toke ne Porto Romano Durres prane bregut te detit,toka eshte me te gjitha dokumentat e rregullta per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0698401804 flm!, cmimi ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
200,000 €
0698401804
Shes toke 700 m2 me 10 rrenje ullinj 200 vjecar,rruge e asfaltuar,uje drita 24 h. toka ndodhet ne PRISKE E MADHE,KOMUN DAJT. Cmim i arsyeshem, cmimi 2,500,000 Lek, tel +3556975708...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
2,500,000 Lek
+355697570848 +355672245207
Shitet toke 1000 m2 me themele te ngritura 27 m2. Projekti i shpise 3 dhoma gjumi 1 dhome pritje, guzhine edhe dy banjo, me shkalle nga brenda. (me dokumente te rregullta) Çmimi 57...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
57,000 €
0694820666 0685527667
Shitet truall 216 m2 me certifikat hipotekore dhe tapi gati per ndertim .Trualli ndollet ne lagjen 13 hekurrudha plazh Durres 600 metra nga deti. Cmimi 150 Euroi/m2 cel 0692336889...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Durres
Njoftim nga Individ
32,000 €
0692336889
Shes toka bujqësore me siperfaqe 10800 m2 me çertifikat pronësie të rregullt dhe pa konflikte me asnjëri ndodhet afër 50 deri 60 metro nga By-pass Fierit, në km e 17 rruga në ndert...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Fier
Njoftim nga Individ
10 €
0682666140
Shitet 3 dylym tokë në Korçë Rruga Antoni Athanas perball me kthesen e drenoves!! Tel: +355692659714, +306982908775, cmimi 40,000 € i diskutueshem, tel +355692659714 , +30...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Korçë
Njoftim nga Individ
40,000 €
+355692659714 +306982908775
Shitet toke 3000 m2 ne Pogradec afer me liqenin e Pogradecit . Toka mund te perdoret per ndertim dhe ne bujqesi,ka dokumentacionin e nevojshem., cmimi 40,000 € i diskutueshem, tel ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Pogradec
Njoftim nga Individ
40,000 €
0694682692 0698934370
Shes 1000m ose me shume toke ne Porto Romano Durres. Toka ndodhet ne vend shume te mire tek porto romano durres. Eshte me te gjitha dokumentat e rregullta. Per me shune informaci...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
19,000 €
0697686666
Shitet 6 dylym vresht ne kashtbardh!!Shitet 6 dylym vresht ne Kashtbardh. Vreshti eshte prane kanalit kullues tek ura e fshatit kur vjen nga Fier-shegani. Vreshti eshte me rrush ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Lushnjë
Njoftim nga Individ
15,000 €
0600000000
Shitet 13 dylym (13 000 m2) toke, ngjitur me kualidimin e makinave, Fushe-Preze, Rruga Rinas-Vore. Cmimi i negociushem,cmimi 29 € i diskutueshem, tel 0672959269...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 01-10-2014
Rajoni: ne Tirane
Njoftim nga Individ
29 €
0672959269

U gjenden: 350  |  Klasifikimi: