e Mërkurë, 26 Shtator 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 444  |  Klasifikimi:

Dyqan në shitje në Velipojë Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 119 m² në katin e parë në Velipojë. Sipërfaqja e dyqanit përfshin edhe një ambient të përbash...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
142,800 €
0676666765
Shitet dyqan sip 24m2 i ndodhur ne L.Parruce. Dyqani shitet ne kushte urgjente. Cmimi 2000€/m2 Nxitoni mos e himbinsi kete rast. Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +335...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
48,000 €
0692883398
Dyqan për shitje tek Ura Dervishbeg Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan tek Ura Dervishbeg, me sipërfaqe 50 m². Dyqani ndodhet në katin përdhesë dhe ofron një pamje nga r...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
0676666765
Super okazion! Dyqan për shitje vetëm 499 €/m² Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 74 m². Dyqani ndodhet në katin e parë të ndërtesës, me adresë: Xhabije (afër ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
36,926 €
676666765
Shitet objekt biznesi e ndodhur ne qender kati 2 prane Albtelecom ne Shkoder. Nje investim i zgjuar! Objekti ka sip 92m2! Per momentin eshte i dhene ne qira neto 400€/muaj me k...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
119,000 €
0692883398
Dyqan për shitje në Zdrale Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 64 m², si dhe një bodrum ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
128,000 €
0676666765
Shiten dy dyqane super okazion! Dyqanet ndodhen prane Qendres tregetare ne Zdrale Shkoder. Dyqanet jane me hipoteke. Sip 78m2 dhe 68m2 Vetem 400€/m2 Cmimi per te dy bashke ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
59,000 €
0692883398
Ambient biznesi në shitje në Dobraç Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me adresë: rruga “Hysen Laçej", tek rreth-rrotullimi në Dobraç. Dyqani ndodhet në katin ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
185,000 €
0676666765
Super karburant në shitje te Harku i Bërdicës Sun Real Estate ofron për shitje një karburant te Harku i Bërdicës, pikërisht në hyrje të rrugës shumë të frekuentuar Shkodër-Velipojë...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
100,000 €
0676666765
Dyqan për shitje në Zdrale Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 64.2 m², i ndodhur në kryqëzimin e Zdrales. Dyqani ndodhet në katin -1 të ndërtesës. Është i sht...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
64,200 €
0676666765
Dyqan për shitje në kryqëzimin e Zdrales Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 28.4 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë të pallatit. Ësht...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
30,000 €
0676666765
Super okazion! Shitet dyqan sip 26m2. Disponon tapi te regullt. Cmimi 24500€ Ndodhet ne katin e 2 perballe me rrugen te Kompleksi Bixhisteni Shkoder. Kontakto Agjent Shitjesh ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
24,500 €
0692883398
Shitet ose jepet me qira dyqan sip 138m2 Dyqani ndodhet ne afersi te detit dhe rruges prane portit ne Shengjin. Zona eshte mjaft e mire per ndonje qender fizioterapie, per sher...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
248,400 €
0692883398
Biznes në shitje në Pedonale. Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, pikërisht...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
30,000 €
0676666765
Shiten ambjente zyrash! Shiten ambjente zyrash! Objekti se shepjti do te sherbeje per zyrat e Dhomes se tregetise se Shkodres. Individet qe kane blere jane Zyra biznesi , Fir...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
51,500 €
0692883398
Shitet restorant ne qender te Shkodres. Sip 121m2 Eshte totalish i mobiluar Shitet okazion 120.000€ i diskutueshem! Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 vi...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
121,000 €
0692883398
Dyqan në shitje në Shëngjin Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në zonën turistike të Shëngjinit. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 140 m² dhe ndodhet në katin përdhesë të p...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
220,000 €
0676666765
Dyqan në shitje në Velipojë Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 108.8 m² në Velipojë. Ambienti ndodhet në katin e parë të pallatit dhe ka një sipërfaqe në shër...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
152,320 €
0676666765
Shitet dyqan sip 96m2 i ndodhur poshte Exalco Objekti eshte i gatshem per pune. Cmimi okazion vetem 76000€ Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ise wha...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
76,000 €
0692883398
Ambient biznesi për shitje te Bexhisteni Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 42 m² në hyrje të Shkodrës, në kompleksin "Bexhisteni". Dyqani ndodhet n...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 26-09-2018
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
42,000 €
676666765

U gjenden: 444  |  Klasifikimi:

 
Banerat