e Premte, 25 Maj 2018
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
Shitet, apartament ne Tirane prane gjimnazit Petro Ninit, në gjëndje shumë të mirë, 106 m2, kati 2, me pamje të pafund, 2 dh/gjumi, ndërtesë e vitit 1998, banio, e mobiluar, me kondicionier, cmimi 127,000 € e diskutueshme, tel 2251154, 0672104444
 • Tipi: apartament
 • Metra Katrorë: 106
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Kati: 2
  Rajoni: ne Tirane
  127,000 €
  Njoftim nga Individ
  2251154  0672104444
  Njoftimi i Fundit: 22-03-2012
  Numri i Vizitorëve: 408


  HARTA


  FOTOGRAFI