e Mërkurë, 13 Dhjetor 2017
KËRKO THJESHT DHE SHPEJT!
Lutem,zgidh kategorinë!
Lutem,shkruaj të paktën 3 germa!
p.sh.mercedes,manaxher,etj
Njoftime vetëm......
Me Figurë Μe Video
Μe Hartë

Fjalë Kyc
Data e Njoftimit
Tipi i Njoftimit
Njoftimi nga
Cmimi
nga: deri:
Lek Euro
Banerat
Na Ndiqni ne:
Facebook Twitter YouTube
ZGJIDH APARTAMENT/BANESË GJEOGRAFIKE
Shqipëri
Berat Lezhë
Bulqizë Librazhd
Delvinë Lushnjë
Devoll Malësia e Madhe
Dibër Mallakastër
Durrës Mat
Elbasan Mirditë
Fier Peqin
Gjirokastër Përmet
Gramsh Pogradec
Has Pukë
Kavajë Sarandë
Kolonjë Shkodër
Korçë Skrapar
Krujë Tepelenë
Kuçovë Tiranë
Kukës Tropojë
Kurbin Vlorë
Kosovë
Ferizaj
Gjakovë
Gjilan
Mitrovicë
Pejë
Prishtinë
Prizren
 
Maqedoni
Gjevgjeli
Gostivar
Kavadarci
Koçani
Kumanovë
Kërçovë
Manastir
Ohër
Prilep
Shkup
Shtip
Strugë
Strumicë
Tetovë
Veles
Gramsh Lushnjë Mallakastër Pogradec Tiranë Krujë Berat Kucovë Durrës Librazhd Peqin Korçë Elbasan Fier Kavajë Skrapar Tepelenë Devoll Delvinë Sarandë Kolonjë Vlorë Gjirokastër Përmet Mat Kurbin Bulqizë Lezhë Tropojë Kukës Has Dibër Mirditë Pukë Shkodër Malësia e Madhe Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Prishtinë Prizren Gjevgjeli Gostivar Kavadarci Koçani Kumanovë Kerçove Manastir Ohër Prilep Shkup Shtip Strugë Strumicë Tetovë Veles

U gjenden: 2062  |  Klasifikimi:

SHITET APARTAMENT 1+1 SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 1+1 Kati 6, 78 m² 600 Euro/m2 (Port Durres) Zona/Rruga : Port Durres SUPER OKAZION! Shes Apartament ne adresen:Port,D...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Durres
600 €
0682056356 0682056356
SHITET APARTAMENT 2+1 SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 2+1,86.5m² 320 Euro/m2 (Lagjia 13,Plazh Durres) SUPER OKAZION! Shes Apartament ne adresen Lagjia 13,Plazh,Kompleksi Ro...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Durres
320 €
0682056363 0682056363
SHITET APARTAMENT 2+1 SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 Me siperfaqe totale 95m², Kati 3 Teknik ose kati i dyte banim Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
650 €
0682056363 0682056363
Shkoder Shtëpi private 2-katëshe në shitje Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe, me një sipërfaqe totale prej 205 m² dhe vendndodhje në rrugën “Ludovik Sar...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
65,000 €
666666765 0666666765
SHITET APARTAMENT 2+1 SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 Me siperfaqe totale 95m², Kati 3 Teknik ose kati i dyte banim Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
650 €
0682056363 0682056363
Shkoder Apartament 2+1 në shitje tek Ura Dervishbeg Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e IV të një ndërtese të re me vendndodhje tek Ura Dervishbeg dhe me...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
58,000 €
666666765 0666666765
Apartament 2+1 në shitje Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e VII me një sipërfaqe prej 86 m² dhe adresë: rruga “Lekë Dukagjini”. ✅Apartamenti përbëhet...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
47,300 €
666666765 0666666765
SHITET APARTAMENT 2+1 SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 2+1,86.5m² 320 Euro/m2 (Lagjia 13,Plazh Durres) SUPER OKAZION! Shes Apartament ne adresen Lagjia 13,Plazh,Kompleksi Ro...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Durres
320 €
0682056356 0682056356
Vilë 2-katëshe në shitje Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-Kateshe me një sipërfaqe 430m² (nga kjo 320m² janë oborr ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: lagjja "...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
210,000 €
666666765 0666666765
Shkoder Apartament 3+1 në shitje Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në katin e parë me një sipërfaqe prej 100 m² dhe adresë: rruga “Marin Biçikemi”, përballë Kishë...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
75,000 €
0673108008
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 Me siperfaqe totale 95m², Kati 3 Teknik ose kati i dyte banim Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake. Kompleks i ndertua...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Tirane
650 €
0682056356 0682056356
Apartament në shitje 2+1 në XhabijeShkoder Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme 123 m² me vendndodhje te Bexhisteni. Apartamenti ndod...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
55,350 €
666666765 0666666765
SHITET APARTAMENT 2+1 SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 2+1,86.5m² 320 Euro/m2 (Lagjia 13,Plazh Durres) SUPER OKAZION! Shes Apartament ne adresen Lagjia 13,Plazh,Kompleksi Ro...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Durres
0682056363 0682056363
Shkoder Shtëpi private 2+1 në shitje Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë: tek Ura e Thive. Prona ka një sipërfaqe totale prej 990 m², ndërsa ndërtesa ...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
140,000 €
0673108008
SHITET APARTAMENT 1+1 SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 1+1 Kati 6, 78 m² 600 Euro/m2 (Port Durres) Zona/Rruga : Port Durres SUPER OKAZION! Shes Apartament ne adresen:Port,D...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Durres
0682056363 0682056363
Apartament 1+1 në shitje 450 €/m² Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 90 m² me vendndodhje te Bexhisteni. Apartamenti ndodhet në katin e VI- të ndërtes...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
40,500 €
666666765 0666666765
SHITET APARTAMENT 1+1 SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 1+1 Kati 6, 78 m² 600 Euro/m2 (Port Durres) Zona/Rruga : Port Durres SUPER OKAZION! Shes Apartament ne adresen:Port,D...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Durres
600 Lek
0682056356 0682056356
Apartament 2+1 në shitje në Xhabije Shkoder Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 65 m² , me vendndodhje në Xhabije. Apartamenti ndodhet në katin e IV t...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
5,000,000 Lek
666666765 0666666765
Shtëpi private në shitje në Perash Shkoder Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe me adresë: rruga “Edith Durham”, Perash. Shtëpia gëzon një sipërfaqe prej 2...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
135,000 €
666666765 0666666765
Apartament 2+1 në shitje në qendër të Shkodrës Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e 11-të (10-të banimi), në një pallat të ri në qendër të qytetit të Shko...
Më Shumë »
Lajmërimi i Fundit: 13-12-2017
Rajoni: ne Shkodër
Njoftim nga Individ
73,920 €
666666765 0666666765

U gjenden: 2062  |  Klasifikimi:

 
Banerat